Флажки герлянды

Рекламні гірлянди швидко і недорого в КиївіПрапорці, гірлянди

У рекламній індустрії неможливо обійтися без такого досить простого, звичного, але дуже надійного рекламного ходу, як використання прапорців і гірлянд, які представлені кількома рекламними дисплеями, з'єднаними між собою шнуром. Це може бути серія однакових або різних рекламних носіїв виготовлених з пластика, картону, паперу, навішених на єдину нитку, дріт, мотузку. Кожна секція має окремий вид прапорців та гірлянд, несе на собі один напрямок зображень або рекламних текстів.


Така рекламна гірлянда флажок, розвішані під стелею торгового залу, але обов'язково в полі видимості для покупців, здатна інформувати всіх про умови якоїсь акції, про початок розпродажу, про появу нового виду товару, про зниження цін і т.д. Ще зовсім недавно гірлянди використовувалися тільки як прикраси, а тепер вони дуже ефективно виконують роль реклами.

Крім того, наш менталітет такий, що будь-яка гірлянда або прапорці асоціюються у нас зі святом, а поява рекламних прапорців та гірлянд обов'язково буде супроводжувати позитивним їх сприйняттям.

Рекламні флажки можуть мати абсолютно будь-яку конфігурацію, для їх виготовлення може використовуватися такий прийом як висікання. А сам шнур теж рекомендується виготовляти з різнокольорових ділянок.

При цьому рекламні гірлянди дуже ергономічно використовують місце в торговому залі, нікому не заважають, але несуть велику інформативну навантаження, видно звідусіль. Гірлянди можуть заповнювати порожні верхні прорізи стелажів, дверні отвори і т.д.

Якщо ж вони висять на рівні очей покупців, то їх ефективність збільшується, але власники торгових мереж все одно прагнуть максимально заповнити простір торгових залів рекламою, і цей прийом працює. До речі, якщо грамотно розмістити гірлянди, то візуально можуть зайняти багато місце, створюючи ілюзію величезного асортименту і товарів в магазині.

Цей рекламний аксесуар дуже легко транспортувати, збирати, розвішувати. Він може стати чудовою складовою бренду або торгової марки виробника.

У нашій компанії виготовлення прапорців та гірлянд проводиться: з паперу, картону щільністю 280 гр / м², пластика із застосуванням офсетного, цифрового і УФ-друку з подальшим нанесенням захисного лаку або ламінуванням.Создан 04 авг 2016