Фирменные флаги организаций

Корпоративные флаги - это лучшие помощники в формировании благоприятного имиджа организации.Будь-який захід, доповнене присутністю прапора фірми-спонсора, стає більш урочистим і значущим, а прикрашений таким же чином офіс набуває більш солідний вигляд.

Додаткові корисні властивості прапорів

Крім перерахованих вище властивостей, прапори організацій мають деякими додатковими перевагами:

1. Вироби можуть бути використані в якості рекламного інструменту на вулиці або виставці, що дозволяє залучати більшу увагу потенційних клієнтів.

2. Якщо компанія виступає в ролі спонсора будь-якого заходу, прапор фірми із зазначенням логотипу або назви підприємства може бути використаний в якості іміджевої реклами і прикраси залу / майданчики.

3. Сувенірні корпоративні прапори можуть бути використані в якості подарунка для клієнтів або партнерів організації.

Крім усього перерахованого, наявність у організації фірмового флага дозволяє підкреслити серйозність і значимість бізнесу не гірше, ніж гідний інтер'єр всередині робочого приміщення компанії.

види флагов

Сучасні прапори організацій можуть виглядати по-різному.

Залежно від місця розташування вироби ділять на прапори, призначені для використання всередині приміщення, і на моделі для розміщення на вулиці (при їх створенні використовуються різні види тканини).

Що стосується особливостей нанесення малюнка, це можуть бути односторонні варіанти і двосторонні прапори (коли малюнок наносять і з лицьової, і з тильної сторони полотна).

Також виріб може мати різну щільність. Фірмовий прапор може бути одинарним, а при бажанні отримати більш щільне полотно клієнт може замовити зшивну модель.

Де замовити корпоративний прапор?

Замовити прапор організації будь-якого виду Ви можете на нашому сайті. Якісні тканини різних відтінків і текстур, надійні чорнило, змістовні каталоги і оригінальні ідеї наших дизайнерів - все це Ви отримаєте у власне розпорядження, звернувшись до нас!

Наша компанія виконує як дрібні, так і особливо великі замовлення по створенню фірмових прапорів.

Будемо раді виконати Ваше замовлення!Создан 23 июл 2016