Флаги на заказ

Изготoвление флaжков, пeчать на флaжках Нaстольные флaжкиФункціональне призначення флaжков різному. Настільні флaжкі можуть використовуватися як елемент декорації приміщень, так і в якості рекламно-сувенірної продукції. Залежно від використаної символіки дану продукцію можна розділити на кілька видів:

    
міні-зображення державних прапорів;
    
прапорці з символікою спеціальних організацій, наприклад екологічних, благодійних;
    
корпоративні прапорці (в оформленні використовуються фірмові кольори, логотип і слоган компанії).

Ізгoтoвленіе флaжков

При ізготoвленіі флaжков застосовують атлас, габардин, поліефірний або мокрий шовк. Як правило, металевий або пластиковий, флагшток кріпиться на підставку, параметри якої підбирають індивідуально: одно- або многоштоковие, пластик, нікель або латунь. Ви можете купити вже готові прапорці з державною символікою або замовити партію прапорців за індивідуальним дизайн-макету.
Технології пeчаті на флaжках

Найчастіше нанесення зображень і логотипів на матерію здійснюють за допомогою методів сублімації або шовкографії. За допомогою друку на прапорцях можна зробити ефектний і оригінальний продукт, який буде радувати вас і запам'ятовуватися іншим. Не пропустіть можливість прорекламувати свою компанію витонченої сувенірною продукцією.
Рeкламние флaжкі

Дотепне вислів або візуальне рішення рекламної кампанії можна напeчатать на флaжках і роздати клієнтам, партнерам, а також використовувати при проведенні презентацій і промо-акцій. Рекламний прапорець не тільки прикрасить інтер'єр, але і виконає інформаційну функцію.
Офісні флaжкі

Також можна декорувати власний офіс прапорцями з корпоративною символікою. Офісні прапорці створюють настрій і співробітникам, і відвідувачам, тому важливо звернути увагу на дизайн, який повинен бути в міру яскравим, цільним. При розміщенні на полотні прапорця текстів потрібно підбирати легко читається шрифт, щоб читання було незатрудненное.Создан 13 июл 2016