Продаж прапорів оптом

Прапори від виробника. Оптові партії прапорів. Найнижчі ціни на прапори."Фабрика прапорів" виробляє різну сувенірну продукцію на тканини, а прапори одне з основних напрямків. У тому числі ми працюємо оптом, зокрема маємо постійний товарний запас по прапорах.
Прапори категорії "економ" виробляються на на нашому виробництві в Києві на сучасному обладнанні з якісних матеріалів. За рахунок обсягу виробництва, наші ціни нижче в середньому по ринку прапорів. Виходить якість на порядок краще привізних китайських, а ціна така ж. Для здешевлення продукції використовують тканину меншої щільності, вона дешевше при оптовій закупівлі і на неї потрібно менше дорогих барвників.  

 

За рахунок цього досягається мінімальна ціна. Але потенційні замовники повинні розуміти, що тканини меншої щільності не витримають великих вітрових навантажень, а значить застосовуватися повинні виключно під час масових заходів або державних свят по кілька разів на рік. Для економії бюджету, цим же методом можна робити прапори з будь-яким малюнком на полотні, прапори міст, областей або фірмові прапори, головне щоб кількість замовлених прапорів було не менше 100-200 шт. Для прорахунку зв'язуйтеся з нашими менеджерами. Для постійного використання на вулиці замовляйте прапори якості "стандарт або преміум", ціни представлені на сторінці "Прапори на замовлення".Создан 24 июн 2016