Прапори на замовлення
Фабрика прапорів спеціалізується на виготовленні прапорів на замовлення будь-якого розміру, форми, кольору і дизайну. Ми виготовляємо прапори на замовлення для найрізноманітніших цілей з нанесенням будь-якої символіки, логотипів, зображень, гасел і т.д.

Прапори на замовлення сьогодні є надзвичайно затребуваною послугою, оскільки жоден значущий захід не проходить без використання цього важливого атрибуту.

Залежно від виду прапори можуть виконувати різні функції:

· Представницьку; · Рекламну; · Декоративну; · Сигнальну.

Як правило, один і той же прапор виконує відразу кілька функцій, що робить його незамінним і дуже значущим атрибутом при оформленні різних ділових заходів, виставок, презентацій, семінарів, рекламних кампаній і т.д.

Прапор є одним з елементів фірмового стилю, який підкреслює високий статус компанії, робить її впізнаваним в діловому середовищі і серед потенційних споживачів.
Ми друкуємо прапори під замовлення. Виробництво прапорів відбувається на першокласному обладнанні, встановленому на нашому виробництві. Всі тканини німецького виробництва. Виготовлення прапорів без шлюбу. Якщо потрібно замовити прапори, які прослужать дуже довго, то звернення в нашу компанію буде найвірнішим кроком, про який Ви ніколи не пошкодуєте.Создан 24 июн 2016