Ткани для пошива флажков и флагов

Флажные ткани в КиевеПрапорний шовк - легка, прозора тканина, щільність від 55 гр. до 90 гр / м2.
Категорія "економ" - 55 гр.
Категорія "стандарт" 90 гр.
Технологія нанесення зображення на дану тканину - «сублімаційний друк».
Перехід кольору на зворотний бік 80-100% (в залежності від кольору).
Вироби виготовлені на «Флажная шовку» можна прати в усіх типах пральних машин та гладити звичайним праскою. Зображення при цьому залишається таким же яскравим.

Прапорний трикотаж - "Мультіфлаг" (сітка) - легка, прозора, дуже міцна тканина, щільність від 90 гр. до 135 гр / м2.
Спеціальна тканина для виготовлення прапорів. Має велику механічну міцність.

Категорія "преміум" - 117 гр.

Технологія нанесення зображення на дану тканину - «пряма хімічна друк».

Перехід кольору на зворотний бік 80-100% (в залежності від кольору).

За рахунок спеціального (мікросеточного) плетіння армованих ниток, тканина має меншу парусність і за рахунок цього витримує великі вітрові навантаження.

Вироби виготовлені на «Флажная трикотажі» можна прати в усіх типах пральних машин та гладити звичайним праскою. Зображення при цьому залишається таким же яскравим.

Використовується для виготовлення всіх типів прапорів. Для довгої служби при будь-якій погоді!


"Атлас на сітці" - міцна, красива тканина, стійка до складних умов, щільність: 180 г / м2
Спеціальна тканина для виготовлення декорацій, банерів, розтяжок.
Технологія нанесення зображення на дану тканину - «пряма хімічна друк».
Категорія "преміум"
Перехід кольору на зворотний бік 30-40% (в залежності від кольору). За рахунок спеціального атласного плетіння армованих ниток, тканина має дуже красиву блискучу поверхню.
Вироби виготовлені на «Атласі» можна прати в усіх типах пральних машин та гладити звичайним праскою. Зображення при цьому залишається таким же яскравим.
Поєднує в собі властивості атласу і прапорній сітки. Застосовується для виготовлення двосторонніх прапорів, прапорів, елементів декору приміщень, декоративних наволочок для подушок, штор.


"Сатен" - щільна тканина з невеликим блиском. Щільність тканини 160 г / м2.
Ця тканина створює відчуття стриманого гідності.
Категорія "преміум"
Застосовують для друку зображень для прес-конференцій, прапорів і кабінетних прапорів.
При зйомці фотоапаратурою не дає відблисків. Вироби виготовлені на "САТЕН" можна прати в усіх типах пральних машин та гладити звичайним праскою. Зображення при цьому залишається таким же яскравим.

"Габардин" - щільна, матова тканина (без синтетичного блиску), 140 гр щільність / м2.
Ця тканина створює відчуття м'якості і тепла.

Категорія "преміум"
Застосовують для друку зображень для прес-конференцій, часто використовують в оформленні інтер'єру, а так само для виготовлення прапорів і двосторонніх прапорів.
При зйомці фотоапаратурою не дає відблисків. Пробивши барвниками зворотного боку ≈ 20%. Вироби виготовлені на "габардин" можна прати в усіх типах пральних машин та гладити звичайним праскою. Зображення при цьому залишається таким же яскравим.


Термін служби виробів з тканини і догляд за ними.

Висока стійкість до ультрафіолету, пранні, тертю. Виготовлені методами сублімації і прямий хімічної друку, прапори не вигоряють, їх можна прати і прасувати. Забарвлення не зміниться ні від впливу температури, ні від тертя і вологи, ні від світлової дії. Стійкість до зовнішніх впливів самої тканини різна.

Термін служби виготовлених нами прапорів визначається зносостійкість самої тканини в певних кліматичних умовах і при певному режимі експлуатації. Тканина може зруйнуватися під впливом вітрових навантажень, а забарвлення залишиться колишньою.

В середньому, при безперервному використанні на вулиці, термін служби прапора становить від 6 до 12 місяців. Тому ми рекомендуємо відразу замовляти комплект змінних прапорів, а також пропонуємо спеціальні види тканини і обробки для вуличних прапорів.

Доглядати за прапорами просто: їх можна прати в пральній машинці або вручну, а потім висушити і погладити праскою. Після прання і прасування зображення на прапорі залишиться таким же яскравим і привабливим.

Легкість догляду є великою перевагою прапорів і банерів з тканини, а також POS-матеріалів (банерів для реклами на місцях продажів) з тканини. На відміну від вінілових або паперових виробів, кошти вашої реклами, зроблені на тканині, не тільки легко перевозити і зберігати, завдяки легкості догляду вони завжди будуть виглядати привабливо і акуратно.

    
Навіть при використанні міцних матеріалів в поєднанні з різними методами посилення полотнища прапора, компанія «Фабрика прапорів» не встановлює гарантованого терміну служби на продукцію. Для збереження споживчих якостей продукції пропонуємо дотримуватися рекомендацій по експлуатації.Создан 24 июн 2016