Друк праорів

Изготовление флагов и флажков в КиевеКомпанія Флагма - провідний украинских виробник фірмових прапорів і текстильної продукції. Досвідчені фахівці виконують виготовлення прапорів на сучасному обладнанні, що дозволяє виконати роботу оперативно і акуратно.

Для друку прапорів фірма Флагма використовує найсучасніші технології прямого і трансферної сублімації. Для того, щоб виконати виготовлення прапорів якісно, ​​ми використовуємо такі тканини як: шовк, флажная сітка, атлас, габардин, щільна сітка, мокрий шовк, шармус, шифон, сатен. Прапор може бути абсолютно будь-якого розміру і барвистості. Ми працюємо як з одиничними, так і з тисячними тиражами. Наші прапори можуть використовуватися як для декорації всередині приміщення, так і для вулиці.

Менеджери компанії підкажуть Вам яку тканину і обробку краще використовувати в Вашому випадку. Зображення на тканині дуже стійке і не боїться ні погодних умов (сонячних променів, дощу, снігу), ні прання. Висока якість нашої продукції підтверджується сертифікатами відповідності, Наша продукція перевірена випробуваннями на міцність, а також на стійкість зображення до вигорання і пранні.

Ми будемо дуже раді бачити Вас в якості наших клієнтів. Наша продукція - це завжди висока якість і оптимальні ціни. Замовлення можна оформити в нашому офісі, по телефону або електронною поштою (вони вказані в контактах). Діє система знижок в залежності від обсягів замовлення, а також для постійних замовників і рекламних агентств. Замовити виготовлення прапорів Ви можете прямо зараз. Прапори будь-якої складності виконуються якісно і в строк.Создан 20 мая 2016