Виготовлення та друк прапорів

Прапор - це символ, який є у кожної країни, кожного міста і навіть у футбольних команд.Дуже часто наші клієнти замовляють у нас не тільки прапор  для розміщення в своїх офісах, а й прапори з логотипом своєї компанії. Це дуже популярний продукт, який наша компанія виготовляє на високому рівні і за доступними для клієнтів цінами з потрібною для них символікою.
Виготовлення корпоративних прапорів

    
Корпоративні. Виготовляють для компаній. На прапорі присутній фірмовий логотип і символічні кольори. Створюються в рекламних цілях для впізнаваності бренду.

    
Прапори з довільним дизайном. Відповідно це прапори, на яких зображений довільний малюнок. Такі прапори можуть бути виготовлені для сувенірних магазинів.

Цей продукт є популярним і затребуваним, тому що він необхідний кожної компанії, яка прагне підвищити впізнаваність бренду. До того ж прапор в даний час - обов'язковий елемент атрибутики будь-якої компанії. Корпоративні прапори є не тільки відмінною рекламою, а й джерелом підвищення корпоративного духу. Але, звичайно ж, основною його функцією є формування позитивних емоцій у потенційних клієнтів компанії. До того ж, повісивши прапор недалеко від офісу компанії, ви не дасте заблукати вашим клієнтам або партнерам. У вашій компанії ще немає свого прапора? Наші дизайнери з радістю допоможуть вам розробити свою емблему, враховуючи всі ваші побажання. І після схвалення вами нашої роботи ми з радістю випустимо потрібний вам тираж корпоративних атрибутів.

У цю ж категорію можна віднести і прапори з довільним дизайном. Наші фахівці з радістю виготовлять для вас сувенірну і подарункову продукцію у вигляді прапорів з написами і малюнками на вашу дизайну. Також обговорюються розміри виробів і тираж.

Корпоративний прапор

Прапор компанії

Важливою умовою виготовлення прапорів є правильний вибір тканини. Для прапорів, які постійно перебувають на вулиці, краще вибрати матеріал «флажная сітка». Це стійкий до будь-яких погодних умов матеріал, що відрізняється високою зносостійкістю. Не плутайте вуличні прапори зі святковими, якими прикрашають місто на кілька днів. Такі прапори розцвічування слід виготовляти зі штучного шовку (100% поліестеру). Це виходить вигідніше, тому як такий шовк оцінюється на порядок нижче «прапорній сітки». Якщо ви збираєтеся замовити атрибутику для розміщення в приміщенні, то краще замовляти вироби з атласу, «мокрого» шовку, «блекаута» або габардину. Фахівці нашої компанії зможуть вас проконсультувати з питань вибору матеріалу і порадити найкращий варіант, який буде відповідати вашим вимогам. Так само прапори можна прикрасити бахромою, китицями та іншими аксесуарами, які є в нашому прайсі.

Наша компанія вже більше 10 років займається виготовленням атрибутики, і ми з гордістю можемо сказати, що робимо це професійно і якісно. Компанія «Твій Дизайн» пишається тим, що має всі умови для того, щоб ви працювали з нами безпосередньо, без посередників і субпідрядників. Ми використовуємо тільки сучасне і перевірене обладнання. Завдяки власним верстатів в нашому арсеналі ви застраховані від зривів термінів і проблем з субпідрядниками. До того ж це здешевлює і вартість замовленої продукції, так як в ціну не входять посередницькі комісійні. Ваші ідеї обов'язково будуть втілені в життя, якщо ви довірите роботу зі створення атрибутики для вашої компанії нашим фахівцям!Создан 22 апр 2016