Вуличні прапори для флагштоків

Виготовлення вуличних прапорів для - флагштоків: прапори країн, корпоративні, рекламні, фірмовіЯскраві безліч різнокольорових прапорців на щоглах флагштоках - це один з найбільш популярних і відносно недорогих рекламних та інформаційних носіїв.

Компанія "Флагма" пропонує виготовлення вуличних прапорів на замовлення для вуличних флагштоків будь-яких розмірів і з будь-яким зображенням: прапори з державною символікою - прапори країн, прапори міст, міністерств і відомств, прапори міжнародних організацій, вуличні прапори з корпоративною символікою - прапори фірм, прапори спортивних товариств, прапори з логотипом.
 
Особливості виготовлення прапорів для вулиці

При виготовленні прапорів для зовнішнього застосування необхідно враховувати особливості експлуатації Флажная виробів - несприятливі погодні умови: ультрафіолетове випромінювання, опади, сильні вітрові навантаження.

Тому при виробництві вуличних прапорів в компанії Мегафлаг використовуються сучасні технологій цифрового друку на тканині, спеціальні фарбники і просочення, особливо міцні тканини і витратні матеріали, спеціальні види обробки полотнищ прапорів, посилені кути.
Що важливо знати при замовленні вуличних прапорів?

При замовленні вуличних прапорів для щогл-флагштоків необхідно враховувати наступні фактори:

    
Формат прапора - горизонтальний або вертикальний. При виборі формату прапора слід враховувати величину флагштока, до якого буде кріпитися прапор;
    
Односторонній або двосторонній прапор. При односторонньому виконанні зображенні наноситься з одного боку, друга сторона - дзеркальне відображення. Завдяки спеціальним просоченням, що застосовуються на нашому виробництві, зворотна сторона прапора виходить практично такою ж яскравою. При двосторонньому варіанті полотнище прапора зшивається з двох полотен, зображення наноситься з двох сторін. Двосторонні вуличні прапори краще розміщувати на щогли-флагштоки з баннерним плечем. Так як двосторонній прапор (зшивною з двох полотнищ) виходить важким і погано розкривається при слабкому вітрі, ми не рекомендуємо виготовляти вуличні прапори для флагштоків в двостороннім виконанні.
    
Вимога до термінів експлуатації прапора. У разі рідкісного або нетривалого використання прапора ми пропонуємо використовувати недорогий матеріал - поліефірний шовк. Прапор, виготовлений з такого матеріалу відрізняється невисокою ціною, яскравим зображенням і легкістю, добре майорить навіть при слабкому вітрі. Для збільшення терміну служби вуличного прапора рекомендуємо використовувати тканину мультіфлаг Т402. Вуличний прапор з такого матеріалу на щоглі флагштоку витримує сильні вітрові навантаження і прослужить довгий час, без втрати яскравості зображення. Тканина Т402 рекомендується для застосування в будь-яких погодних умовах.
    
Вид Щогли-флагштоки, на який буде кріпитися прапор - від виду флагштока залежить вибір виду обробки полотнища прапора для кріплення на щоглу: люверси, петлі, карабіни, кишеню для баннерного плеча, а також розмір прапора. (Див. Види обробки прапорів)Создан 05 апр 2016