Настільні прапорці

Настільні прапорці, виготовлення настільних прапорців.Прапорці настільні широко використовують для прикраси кабінетів і офісів для створення корпоративного стилю, при проведенні ділових зустрічей, конференцій і промоакцій. Настільні прапорці зазвичай кріпляться на настільну підставку, так само прапорці можна кріпити на спеціальний флагшток - пластикову трубочку і використовувати при проведенні масових заходів - демонстраціях, спортивних змаганнях або святах.
 

 

У нашій компанії можна замовити прапорці настільні з логотипом компанії, купити прапорці країн, настільні прапори з державною або національною символікою, спортивні прапорці
Вибір тканини для виготовлення прапорців залежить від мети і місця використання.
При виготовленні прапорців на замовлення для проведення рекламних акцій або масових заходів краще використовувати легкі тканини - поліефірний шовк. Поліефірний шовк добре підходять для виготовлення односторонніх прапорів. Завдяки спеціальним просоченням, що застосовуються на нашому виробництві при виготовленні прапорців зображення виходить однаково яскравим по обидва боки прапорця.
 

 

Для виготовлення настільних прапорців для кабінету керівника, при проведенні переговорів, в конференц-залах рекомендуємо використовувати більш дорогі і благородні тканини, яких добре підходять в тому числі для двосторонніх настільних прапорців: сатен, атлас. Вартість виготовлення прапорів іншого розміру можна дізнатися в розділі "Створити і замовити товар" або зв'язатися з менеджером нашої компанії. При замовленні прапора в вартість прапора вже включені: вартість системи кріплення, вартість будь-якого колірного рішення зображення. Ціни вказані для односторонніх прапорів зі зворотним ЯСКРАВОЮ дзеркальної стороною. Ціни на двосторонні прапори з двома прямими сторонами збільшуються на 100%.
 

 

Прапори настільні від компанії "Флагма" - це:
✔ Висока якість - все прапори виробляються з високоякісних тканин, із застосуванням сучасних технологій друку на тканині, барвників і спеціальних просочень.
✔ Довговічність - високотехнологічна друк на тканині забезпечує яскравість зображення на весь термін служби прапора, сучасні тканини і витратні матеріали збільшують терміни експлуатації виробу.
✔ Будь тиражі, оптимальні терміни виготовлення - настільні прапори виробляються в будь-якій кількості на власному виробництві. Оптимальний термін виготовлення.Создан 05 апр 2016