Печать на флагах и на ткани
Широкоформатний друк зображень на тканини - це один з найбільш популярних в даний час способів виготовлення великих за площею рекламних матеріалів. Вона забезпечує точну передачу кольору і дозволяє відтворювати малюнок будь-якої складності, аж до фотографічних зображень.

Пріоритетним напрямком діяльності компанії «Флагма» є друк прапорів на тканини, але це не означає, що у нас не можна замовити інші рекламоносії. Так, наприклад, крім друку на флагової тканини ми виконуємо:

    
широкоформатний друк картин, панно та банерів на тканини;
    
пряму цифрову друк на тканині;
    
друк фото і малюнків на тканині;
    
шовкографію, трафаретний друк на тканині і т. д.

Пріоритетним напрямком нашої діяльності є друк прапорів на тканини. На ринку виготовлення прапорів, штандартів і рекламних банерів «Флагма» працює не перший рік, тому фахівці компанії мають величезний професійний досвід, що дозволяє їм успішно вирішувати будь-які завдання, поставлені клієнтом. Замовити повнокольоровий друк на тканині в компанії «Флагма», значить отримати гарантовано якісний виріб, яке буде служити вам дуже довго.
Друк на тканині: ціна питання

Вартість друку на тканині найчастіше є основним критерієм при виборі виконавця. І це зовсім не дивно, адже кожному з нас хочеться заощадити і виконати друк на тканині в Києві дешево. Однак, вибираючи компанію, якій ви довірите широкоформатний або цифрову кольоровий друк на тканині, слід уникати підозріло дешевих пропозицій, так як якість нанесення зображення в цьому випадку зазвичай буває вкрай низьким.

Ціна друку на тканині залежить від багатьох параметрів.

    
Формат зображення. Само собою зрозуміло, що друк невеликого логотипу на тканини буде дешевше друку масштабних вуличних прапорів.
    
Дозвіл знімків або якість друку. Чим вище якість друку прапорців, банерів та інших рекламоносіїв, тим дорожче вони обходяться замовникові.
    
Тираж. Як правило, при збільшенні тиражу ціна однієї одиниці продукції знижується. Таким чином, клієнту вигідніше одноразово оформити велике замовлення на друк на тканині, ніж розділити його не кілька невеликих тиражів.
    
Швидкість виконання замовлення. У більшості випадків терміновий друк на тканині, як, втім, і на інших матеріалах, коштує дорожче.

Також варто відзначити, що на вартість одиниці готової продукції впливає тип і якість матеріалу під нанесення зображення. Так, наприклад, друк на банерній тканині може бути виконана на литому або ламіноване полотні. У першому випадку виріб буде коштувати дорожче, але і термін його служби збільшиться.
«Флагма»: друк на тканині в Києві

Як ми вже відзначали вище, друк на тканині - це один із пріоритетних напрямків діяльності компанії «Флагма». Ми успішно справляємося з вирішенням завдань будь-якого рівня складності. Чи потрібна вам терміново виконати пряму друк на тканині або необхідний будь-який інший вид друку не настільки важливо, адже ми готові швидко і якісно виготовити навіть найскладнішу продукцію. Довіривши друк на тканині нашої компанії, ви отримаєте красиві і довговічні вироби, які будуть радувати вас протягом довгого часу.
 

Прямий друк на тканині в Києві вважається найбільш технологічним способом виготовлення рекламно-сувенірної продукції. Зображення переноситься безпосередньо на тканину, без проміжних етапів. Прямий друк на тканині - доступний і найбільш поширений вид нанесення зображень. Він потрібна певна підготовка матеріалу, спеціальне обладнання та програмне забезпечення.

Основними перевагами такого методу є:

    
можливість друку будь-яких тиражів рекламних та інших виробів;
    
доступна вартість;
    
насиченість і яскравість кольорів зображення;
    
висока стійкість нанесеного зображення, відсутність вицвітання;
    
еластичність фарбам, що досягається завдяки спеціальним добавкам.

Також для нанесення зображення може використовуватися трафаретний друк.
Вибір матеріалу для друку

Для прямого друку використовуються, як правило, білі тканини з синтетичних матеріалів: 100% поліестеру. З робочою боку тканина просочується спеціальним складом. Найбільш часто зустрічаються види тканини: щільний сатен, Таффета, атлас, флажная сітка, твил. Вибір текстильного підстави певної фактури і щільності залежить від цілей замовника.Создан 16 мар 2016