Настільні прапорці. Настольные флажки в Киеве
Кожен керівник просто зобов'язаний бути патріотом своєї компанії! Наявність флага на столі керівника, в переговорній, на виставковому стенді - створює імідж багатою і стабільної компанії, працює на ваш престиж.

Місця потрібно зовсім небагато: стандартні розміри настільних флажков - 15х22, 12х18 сантиметрів. Вони можуть бути випущені на металевому або пластиковому флагштоку. Ціни настільних флажков (без урахування флагштока-підставки) у нас починаються від 50 рублів. ЗОВСІМ недорого! Ціна залежить від тиражу, матеріалу і флагштока.
Що потрібно для замовлення? Якщо прапорець з логотипом вашої компанії, то знадобиться цей логотип в електронному вигляді (файл з макетом зображення), якщо це прапор держави - то зображення цих прапорів є у нас. Ще необхідно визначитися з матеріалом з якого буде виготовлений прапор і видом підставки. Ну, і звичайно, треба визначити кількість замовлених прапорців. Все. Можете замовляти. Що-то залишилося незрозумілим - читайте нижче, або телефонуйте нам.
 

Друк та виготовлення офісних настільних флажков для декорування виставкового стенду або для вашого офісу свідчить про солідність вашої компанії. Настільні прапорці з корпоративною символікою - це важливий елемент корпоративної культури. Наявність такого, здавалося б, незначного елемента в оформленні вашої компанії як настільні прапорці, проте, показує серйозне ставлення вашої компанії до свого становища на ринку. Крім оформлення офісів і виставкових стендів, настільні прапорці дуже часто використовують для оформлення конференцій, виставок і презентацій. Настільний флажок може бути одностороннім або здвоєним. Для односторонніх настільних прапорців зазвичай використовують тонку і легку тканину, завдяки якій, зображення переноситься наскрізь на обидві сторони матеріалу. Двосторонні настільні прапорці необхідні в разі, якщо ви хочете нанести зображення на обидва боки прапора. Для виготовлення двосторонніх настільних прапорців зазвичай використовується такий матеріал як атлас. Завдяки його рівною і блискучою поверхні настільні  флажки, виготовлені з даного матеріалу, виглядають дуже урочисто, багато і солідно.

   
настільні прапорці
 
На цій фотографії представлені флагштоки металевий і пластиковий, колір - золото, висота 315 мм, розмір прапорця 15х22 см, тканина - атлас.

 
Настільні прапорці кріпляться на спеціальні флагштоки. Флагштоки для настільних прапорців виготовляються з пластика (білий і чорний) і з металу (латунь-срібло і нержавіюча сталь-золото). Якщо у вас вже є свої настільні підставки під прапорці, тоді при замовленні обов'язково повідомте нам їх діаметр, щоб ми виготовили кишеню прапорця точно під розмір вашої підставки.

Прапорці, виготовлені методом сублімації, стійкі до дії факторів зовнішнього середовища - фарба не вигорає на сонці, зображення на прапорі не втратить своєї яскравості від впливу вологи, високих температур, від частих перевезень і зберігання. Прапорці можна гладити, прати - вони будуть довго служити на користь вашої компанії. Ви можете вибрати відповідну підставку під прапорці із пластику або металу. В основному настільні прапорці виготовляються з шовку, атласу і габардину. Прапорці можуть бути як з одностороннім нанесенням, так і з двостороннім нанесення. Дуже популярні прапорці з атласу, вони виглядають особливо солідно і красиво. Для двосторонніх прапорців ми рекомендуємо використовувати атлас або габардин. Такі тканини мають хорошу щільність. Якщо ж флажек повинен бути легким і з одностороннім нанесенням, то краще використовувати шовк.Создан 16 мар 2016