Изготовление флагов для улиц

Уличные флаги с логотипом В КиевеУличные флаги - це продукція, яка з кожним днем ​​стає все більш популярною. В умовах жорсткої конкуренції, будь-яка компанія намагається заявити про себе якомога голосніше і яскравіше. Флаги для цього ідеально підходять, до того ж вартість такої реклами не надто висока, якщо порівнювати її з іншими способами.
Для підтримки іміджу Вашої компанії, ми виготовимо прапори з фірмовим логотипом, вимпели, перетяжки, транспаранти, і так само необхідну атрибутику для прапорів. Виготовлення прапорів проводиться за сучасними технологіями виробництва прапорів. Устаткування сублімації на тканини, прямий повноколірного друку на тканині, шовкографії забезпечують швидке і технологічне виробництво прапорів.

Розміщений на вулиці флагшток називають щоглою. Флагштоки-щогли служать для вивішування прапорів біля будинків, споруд і дозволяють ефектніше представити самі прапори. Для того щоб уявити прапор з кращого боку, потрібно підібрати зручний, функціональний і красивий флагшток. Наприклад флагшток з прихованим антивандальним підйомним механізмом (трос для підняття прапора у такого флагштока захований всередину).

Якщо Ви хочете, щоб прапор залишався розгорнутим навіть в безвітряну погоду, ми запропонуємо флагшток з баннерним плечем, до якого прапор кріпиться двома сторонами. Наявність у флагштока підйомного механізму банер-ліфт дозволяє робити заміну прапора на землі. Ви зможете міняти і регулювати висоту конструкції за допомогою телескопічного флагштока з баннерним плечем. Телескопічний флагшток дозволяє встановити необхідну висоту щогли від 2,5 до 5,5 м.

Изготовление флагов на заказ. Продажа флагов оптом и в розницу. Заказать флаги с логотипом, рекламные флаги. Печать флагов с произвольным дизайном. Купить флаги и знамена.

Компания "Мегафлаг" предлагает изготовление флагов и знамен. Печать флагов с любым изображением производиться на собственной производственной базе. В нашей компании можно купить флаги любого размера и любой формы для праздников, торжественных мероприятий, спортивных соревнований, конференций. У нас можно заказать флаги произвольного дизайна (флаги на заказ), заказать флаги с логотипом, рекламные флаги, которые будут незаменимы при проведении рекламных и PR-акций, станут украшением вашего рабочего места или оригинальным подарком.

Мы предлагаем печать флагов с любым изображением:

В нашей компании можно купить флаг для использования как снаружи, так в внутри помещения. Мы предлагаем изготовление флагов следующих видов:

По желанию клиента мы печатам флаги:

  • односторонние - ВСЕГДА С ЯРКОЙ ОБРАТНОЙ СТОРОНОЙ - сквозная печать
  • двусторонние

В цену флага включены:

  • стоимость материала;
  • стоимость стандартного крепления (петли, карман, люверсы) по желанию заказчика;
  • стоимость нанесения изображения.


Создан 13 мар 2016