Уличные флаги

Флаги на заказ – флаги фирмы, уличные, изготовленные методом односторонней или двусторонней печати в Киеве, Днепропетровске ОдессеФлаги на замовлення - прапори фірми, вуличні,виготовлені методом односторонньої і двосторонньої друку

Матеріал: виготовляючи флаги на замовлення для зовнішнього використання, ми застосовуємо поліефірні тканини і трикотаж різних фактур і щільності. Для збільшення терміну служби прапорів ми рекомендуємо легку поліефірную тканину 70 г / м або трикотажну сітку (Флагман). У першому випадку ви виграєте в яскравості зображення, у другому випадку - в міцності. Зразки цих та багатьох інших наявних у нас видів тканин ми будемо раді показати вам в нашому офісі. Детальніше ...Яскраві насичені кольори відрізняють прапори, виготовлені застосовуваним нами методом сублімації термопечати.Обладнання краю вуличних прапорів особлива, вона призначена для збільшення терміну служби прапора. Ми рекомендуємо подвійний французький шов для умов щадного режиму експлуатації: наприклад, флаг с логотипом вивішується тільки в особливих випадках, на спеціальні заходи або в умовах малої легковажності. В інших випадках краю посилюються стропой: міцна стрічка вшивається всередину шва по периметру прапора.

 

Для кріплення флагов до тросу флагштока використовуються люверси (металеві кільця) або петлі, розташовані по лівому краю полотнища прапора. Для надягання флага на древко прошивається кишеню, розмір якого визначається діаметром древка. Посилені кути сприяють продовженню терміну служби прапорів в складних кліматичних умовах.Друк: одностороння з пробивкой або двостороння. Одностороннє виконання замовлених прапорів (один шар тканини, друк з одного боку) використовується в більшості випадків. З іншого боку прапора зображення виходить дзеркальним і досить яскравим (~ 50-70% від яскравості лицьового зображення).

 

Двостороння виконання передбачається в тих випадках, коли необхідно нанести різні зображення на обидва боки прапора або коли необхідно, щоб на іншій стороні було дзеркальне, а пряме зображення. При цьому подвійний зшивною флага являє собою прошитий по периметру тришаровий «сендвіч», що складається з двох полотнищ із зображенням і тканинної прошарку між ними. Такий флаг значно важче одностороннього, менш зносостійкий і майорить тільки на сильному вітрі. Тому ми рекомендуємо використовувати односторонні прапори - на замовлення такий флаг може бути виготовлений в термін від 1 дня. Якщо ж необхідно отримати легкий і міцний, але однаково яскравий по обидва боки флаг, то можливо виготовити прапори даного типу з двостороннім друком. Такі флаги зроблені з одного шару тканини, запечатаного з двох сторін, при цьому зворотна сторона - дзеркальна по відношенню до лицьової.

 

Висока стійкість до світла, прання, тертя. Виготовлені методом сублімації термопечати, прапори не вигоряють, їх можна прати і прасувати. Забарвлення не зміниться ні від впливу температури (до 110 ° С), ні від тертя і вологи, ні від світлової дії. Стійкість до зовнішніх впливів самої тканини і забарвлення різна. Термін служби замовлених у нас прапорів визначається зносостійкість самої тканини в певних кліматичних умовах і при певному режимі експлуатації. Тканина може зруйнуватися під впливом вітрових навантажень, а забарвлення залишиться колишньою.Создан 09 мар 2016