Настольные флажки на металлических подставках

Настільні флажки, зроблені з атласу, виглядають особливо гідно і благородно.Односторонние настольные флажки в Киеве

 

При виготовленні односторонніх прапорців логотип або зображення наносяться на одну сторону полотна. Якщо використовувати тонку тканину, то вона може просочуватися чорнилом наскрізь і друга сторона прапорця виходить дзеркальної. Таким чином ви отримаєте настільний прапорець з двосторонньої пропечатки. Якщо використовувати щільну тканину, то зворотна сторона прапорця може залишатися не запечатаній.
Двосторонні настільні прапорціПри виробництві двосторонніх прапорців макет друкується на двох полотнах тканини, які потім згуртовуються між собою. Так виходить прапорець, однаково читаються з двох сторін.

 

Тканина для настільних флажков

 

Після того, як ви вирішите якого розміру будуть настільні прапорці, з одностороннім нанесенням або з двох сторін, потрібно правильно підібрати тканину. Тканина для настільних прапорців використовується різна. Вибравши ту чи іншу тканину можна надати настільним прапорцям більшу чи меншу ступінь урочистості. При виготовленні двосторонніх прапорців краще використовувати щільну тканину, наприклад, таку як атлас, габардин або сатен. В цьому випадку картинка не буде просвічуватися з одного боку на іншу і прапорці вийдуть однаково читаються з обох сторін. При виготовленні односторонніх настільних прапорців можна використовувати будь-яку тканину, яка вам більше сподобатися.
Настольные флажки з поліефірного шовку. Це самі поширена тканину для прапорців. Поліефірний шовк легкий, тонкий і прозорий, завдяки чому можна отримувати двосторонню просочення чорнилом. У порівнянні з іншими тканинами він має невисоку вартість. З шовку вигідно виготовляти прапорці для разових і бюджетних заходів.
Настільні прапорці з прапорній сітки міцніші і міцні, ніж поліефірний шовк, вони більш щільні, але так само мають легку просвічує поверхню.
Настільні прапорці з атласу. Атлас - по наступна популярності тканину. Атлас досить щільний і має глянсову поверхню, завдяки чому всі кольори виходять дуже яскравими і насиченими, а нанесене зображення красиво переливається різними відтінками при денному або кімнатному світлі. Атлас відмінно підійде при виготовленні двосторонніх прапорців. Настільні флажки, зроблені з атласу, виглядають особливо гідно і благородно.
Як альтернативу атласу можна використовувати інші, менш щільні тканини з глянцевою поверхнею, наприклад, сатен, шармус, креп-сатин. Настільні флажки з цих тканин виглядають більш легкими.
Настільні флажки з габардину. Габардин щільна тканина з матовою поверхнею. Зображення на цій тканині виходить яскравим і насиченим, тканина має рівну гладку поверхню. Дуже добре підходить як бюджетний варіант при виготовленні двосторонніх прапорців.
Коли прапорці будуть виготовлені, їх залишиться закріпити на гідної підставці.
Підставки під настільні прапорці можуть бути пластиковими або металевими. Підставки бувають під один, два або три прапорці. Якщо в одній підставці планується розмістити більшу кількість прапорців ми можемо зробити їх для вас індивідуально.
Пластикова підставка буває біла, чорна, срібна та золота. ВИСОТА 315 мм штока, діаметр штока 5 ММ, діаметр 60 Підстави мм.
 
Металева підставка буває срібна та золота, висота 315 ММ штока, діаметр штока 5 ММ, діаметр 60 Підстави мм.
Метал (колір: золото, срібло)1 2 шток 3 штока штока210 руб. 250 руб. 300 руб.Зверніть увагу на виготовлення прапорів на заказбольшіх розмірів, які прикрасять будь-який урочистий або спортивний захід. Якщо у вас залишилися питання по виготовленню настільних прапорців, ви завжди можете задати їх нашим менеджерам. Ми з задоволенням на них відповімо.
Для того щоб зробити замовлення на виготовлення настільних прапорців ви можете скористатися швидкою формою замовлень розташованої в меню зверху або відправити лист із замовленням на нашу електронну пошту.Создан 09 мар 2016