Настольные флажки с логотипом

Изготовление настольных флажков на подставках в КиевеУ Вас переговори з іноземними партнерами, виступ на конференції, виставка? Під якою «егідою», тобто, прапором виступає ваша компанія?   

 

Настольные флажки на металлических подставках - більше ніж атрибут, це - символ. Тому корпоративна культура для більшості компаній не обмежується лише фірмовим одягом і оформленням офісної будівлі, але і передбачає виготовлення фірмових прапорців. Вони незамінні не тільки на заходах, але і в якості декору доповнюють стіл співробітників компанії.      Стандартні розміри настільних флажков - 15 * 22, 12 * 8 см. Але і тут у нас індивідуальний підхід: ми зробимо прапорці потрібного Вам розміру. Як метод нанесення ми пропонуємо сублимационную технологію друку, яка гарантує яскравість фарб, чіткість зображення і довговічність.       За Вашим бажанням флажки с логотипом можна комплектувати підставками з різного матеріалу, пластиковими та металевими флагштоками.

Ламіновані паперові вимпели - це недороге сувенірна або подарункове видання, які можуть слугувати доступним засобом для оформлення офісу, торгового залу, автосалону; або використовуватися в якості сувеніра для потенційних клієнтів і партнерів при проведенні рекламних акцій, виставок і презентацій.

 


Друкуємо флажки на якісному папері щільністю 170 гр.
Друк двостороння, повнокольоровий.
Стандартний розмір прапорця - формат А5.Возможни і інші розміри, але це може призвести до збільшення ціни.
Папір для прапорців досить міцна, але якщо необхідна особлива довговічність, рекомендуємо паперові прапорці з ламінуванням

Флажки сувенірні з тканини

Крім паперових ви також можете замовити виготовлення тканинних прапорців.
Розмір А5 і А4. Матеріал штучний шовк.
Друк повнокольоровий. Зображення незмивна! Такий прапорець не втратить товарний вигляд навіть під сильним дощем і може бути збережений як сувенір.
Пропонуємо односторонню і двосторонню друк. При односторонньому друці зворотна сторона блідіше, але ціна значно нижче!

Виготовлення флажков на паличці

Для формату А5 паличкою служить біла пластикова трубочка довжиною 40 см і діаметром 5 мм.
Для формату А4 з тканини - пластикова трубка довжиною 50 см і діаметром 8 мм.
Прапорець вставляється в проріз в трубочці і закріплюється в ній за допомогою Создан 09 мар 2016