Прапор України на авто

Виготовленя авто-паропраПрапор виконаний зі спеціальної тканині прапора з двостороннім забарвленням. Оптимальне співвідношення легкості і міцності дозволяє прапору вільно розвиватися на вітрі. Тканина має захист від ультрафіолетового випромінювання, завдяки чому прапор не вигоряє на сонці.Прапор є цілісним, що продовжує термін його служби.Установка якісних люверсов і армуючого матеріалу на прапорі в місці його кріплення до флагштоку, забезпечує тривалу і надійну експлуатацію, а також зручний монтаж.Армуючий матеріал з двох сторін обшивається тканиною, що надає прапору естетичний зовнішній вигляд.

Прапор виконаний зі спеціальної тканині прапора з двостороннім забарвленням. Оптимальне співвідношення легкості і міцності дозволяє прапору вільно розвиватися на вітрі. Тканина має захист від ультрафіолетового випромінювання, завдяки чому прапор не вигоряє на сонці.Прапор є цілісним, що продовжує термін його служби.Установка якісних люверсов і армуючого матеріалу на прапорі в місці його кріплення до флагштоку, забезпечує тривалу і надійну експлуатацію, а також зручний монтаж.Армуючий матеріал з двох сторін обшивається тканиною, що надає прапору естетичний зовнішній вигляд.Прапор України на авто від виробника, яскравий прапорець, міцний пластик, доставка по Україні - все це з задоволенням пропонує автомобілістам компанія «Флагма».

 

Прапори на автомобілях давно вже перестали бути чимось незвичайним і, тим не менш, прапор, розміщений на кузові машини або в салоні, як і раніше привертають увагу. Багато компаній використовують такий інтерес в своїх цілях, розміщуючи на і в автомобілях прапорці зі своєю символікою.Прапор на авто виготовляється з різних матеріалів, в тому числі з прапорній сітки. Вона найбільш актуальна, коли мова йде про прапори і прапорцях розміщених на склі автомобіля або кузові з зовнішньої сторони. Така тканина стійка до зовнішніх впливів і надовго зберігає первинний зовнішній вигляд. Якщо ж прапорець розміщується на приладовій панелі або будь-який інший внутрішньої поверхні, він цілком може бути виконаний з матеріалів, традиційних для кабінетних прапорів.Незалежно від того, яку тканину ви виберете для автофлага, його можна і потрібно буде періодично прати і прасувати, дотримуючись температурні обмеження для конкретного виду тканини. Така можливість догляду за прапором може істотно продовжити термін його експлуатації.

 

Популярна символіка як правило на автомобілях розміщують тематичні прапори - це спосіб продемонструвати свої футбольні пристрасті або показати причетність власника машини до якого-небудь громадському руху. Останнім часом все частіше на автомобілях стали з'являтися зменшені копії державних прапорів. Так, стабільним попитом користується автофлаг України. Крім того, прапорці на антенах, стеклах і капотах - відмінне оформлення масових акцій автомобілістів, які виділяють однодумців в загальному транспортному потоці. Особливо часто таким способом позначитися на загальному дорожньому тлі користуються комерційні організації, що прикрашають корпоративні авто прапорами зі своїм логотипом.

 

Наша компанія пропонує на вибір автомобільні прапорці із всілякою символікою:автофлагі з державними геральдичними символами Прапор України на автовідомчі автофлагіполотнища різних розмірів з символікою політичних партій і громадських організаційкорпоративні автофлагіавтофлагі без логотипів, однотонні для маркування та розцвічування.Розмір має значення Треба відзначити, що автофлагі мають набагато скромніші розміри, у порівнянні зі своїми аналогами для вуличного використання і розміщення в офісах і кабінетах. В основному - це невеликі полотнища з чітко і детально промальовані зображенням, які кріпляться на маленькі кронштейни. Більші варіанти підходять для розміщення на багажнику, склі або крилі автомобіля. Вони легко витримують зустрічні повітряні потоки на швидкості до 100 кілометрів на годину. Надійне з'єднання з корпусом забезпечується оригінальною конструкцією кріплення.Ми оперативно і якісно виготовимо будь-який автомобільний прапорець на ваше замовлення. У виробництві використовується надійний сублімаційний метод друку, який гарантує насиченість кольору і його стійкість до вигоряння на сонці і впливу миючих засобів. При цьому, зберігаються навіть найдрібніші деталі зображення, забарвлені ділянки не розпливаються і не линяють.Крім тканинних варіантів, ми пропонує автолюбителям і міцніші пластикові прапорці, які ще зручніше в догляді, але виробляють не менший ефект на інших учасників руху. Крім цього, ви можете замовити у нас будь-які комплектуючі для зручного і надійного розміщення автофлагов на кузові авто і в салоні.Создан 20 фев 2016