Настольные флажки, печать флажок

Настільні флажки з полірованої нержавіючої сталі від виробника, виготовлення прапорців, доставка по Україні.Асортимент продукції компанії «Флагма» включає в себе модельний ряд настільних прапорців, виготовлених з поліраванной нержавіючої сталі. Одно-, дво-, і трьох-місний флагштоки прикрасять будь-який кабінет або офіс, підкресливши при цьому презентабельність і імідж компанії.

 

Флажки виготовляються зі спеціальної тканині прапора з повнокольоровим друком, яка яскраво представить логотип Вашої фірми. Флагшток зроблений з шліфованої сталі з подальшим хромуванням за спеціальною технологією. На зворотну сторону підставки флагштока наклеєна оксамитова підкладка, для запобігання пошкодження поверхні столу.Прапорці настільні наповнять Ваш кабінет атмосферою солідності. Настільний флагшток на Вашому столі не залишиться непоміченим Вашими клієнтами і партнерами.Прапорці настільні купити Ви можете, звернувшись в компанію «Флагма».

 

На нашому складі завжди достатній обсяг продукції. Изготовление флажков для настільних флагштоків здійснюється оперативно по Вашим макетів. Також в штаті нашого підприємства працює професійний дизайнер, який в короткі терміни підготує для Вас макет прапорця.Якісне пошиття і друк здійснюється на сучасному європейському обладнанні.У перелік послуг нашого підприємства входить розробка і виготовлення нестандартних настільних Флажная систем. Під замовлення може бути виготовлена будь-яка флажная конструкція, що відповідає європейським стандартам якості.Звернувшись в нашу компанію, Ви отримаєте якісний продукт і без сумніву залишитесь задоволені наданим сервісом.Создан 20 фев 2016