Рекламные флаги с логотипом

Изготовление флагов и флажков в КиевеРекламні флаги - безсумнівно саме те ефективний засіб, який допоможе забезпечити успішне просування Вашого товару або послуги. Флаги один з недорогих, порівнянних з публікацією одного-єдиного оголошення в друкованому виданні, екологічних, і в той же час ефективних видів реклами.У порівнянні з іншими видами реклами прапори мають наступні переваги:
    вони дуже легкі. Наприклад, вага одного прапора розміром 150х400 см менше одного кілограма;    вони легко розвіваються при самому слабкому вітрі, і їх постійний рух привертає увагу;    флаги великих розмірів, вивішені на вуличних флагштоках заввишки 9-12 метрів, видно з відстані в кілька кілометрів, що широко використовується АЗС, великими супермаркетами, автосалонами уздовж транспортних магістралей;    прапори гармонійно вписуються в міське середовище.
Ми пропонуємо Вам широкий вибір матеріалів і різні види обшивки. Ви можете бути впевнені, що знайдете у нас продукцію, що відповідає Вашим індивідуальним потребам.Залежно від обраного Вами тиражу використовується відповідна технологія друку.

 

Флаг Київської області є елементом офіційної символіки Київського регіону України. Незамінна основа даного прапора - герб Київської області, затверджений ще 8 грудня 1556 року зображений на червоному полотнищі.
Всі сучасні флаги міст Київської області повинні відповідати встановленим розмірам, пропорціям, правильному зображенню гербів і їх співвідношенню до полотнища (правильне розташування). Щоб користуватися виробами не один день - звертайте увагу не тільки на точність їх оформлення, а й на саму якість виробу.
Інтерфлаг пропонує виготовлення продукції, використовуючи термохимический сублімаційний спосіб друку на тканині і з застосуванням спеціальних стійких барвників. Купити флаг Київської області у нас - це значить придбати якісні вироби, які будуть зберігати свій бездоганний вигляд протягом багатьох років.
МИ ПРОПОНУЄМО:
    Флаги Київської області, виготовлені з високоякісних міцних тканин, на Ваш вибір: шовк, габардин, атлас, сітка (вуличний зносостійкий матеріал);    Різні вироби, які розраховані на тривалий термін експлуатації як в приміщенні, так і на вулиці: вони стійкі до впливу ультрафіолетових променів, до нестабільних погодних умов в нашому регіоні, і т.д.    Використання у виробництві імпортних стійких фарб, які не втрачають свою яскравість дуже довго, не реагують на бруд, пил, вітру і морози;    Максимально швидке виконання замовлень - в будь-яких кількостях, без шкоди якості.
Телефонуйте нам, щоб замовити виготовлення прапорів Київської області за доступною ціною. З цими, а також іншими тематичними атрибутами і їх описом, Ви можете познайомитися докладніше в нашому каталозі.
Ми виконуємо замовлення в будь-яких обсягах, з доставкою по всій Україні.Создан 12 фев 2016