Трубочки для флажка

Производство палочек для флажков в КиевеФлаги и флажки стали невід'ємною частиною рекламних кампаній, виборів, презентацій, інших заходів. Недорогі прапорці прекрасно доповнюють загальну картину при оформленні виставкових стендів, стійок та ін. Для кріплення рекламних флажков необхідні власники-трубочки різного діаметру і довжини, з прорізами і без прорізів.

 

Пластикові палички для флажков - найпростіший і дешевий спосіб кріплення невеликих флажки. Використовуються ті ж, що і при закріпленні повітряних кульок, тільки в них робиться проріз для вставки прапорця.Які трубочки пропонуємо ми? Традиційними матеріалами для власників є дерево, метал або пластмаси. Наша компанія пропонує пластикові палички для рекламної, сувенірної продукції та харчових продуктів - прапорців, кульок, цукрової вати.

 

Пластикова трубочка для флажка стандартного розміру має діаметр 5мм і довжину 37мм. Для фіксації прапорців в трубочці виконується проріз довжиною 10-15см. З огляду на те, що паперові флажки можуть мати абсолютно різні розміри, розмір прорізи змінюється на вимогу замовника. Для флажков більшого розміру (наприклад формат А4) ми пропонуємо палички для флажков діаметром 7,7мм, довжиною 500мм з щільною стінкою.

 

Розмір прорізу в такій трубочці досягає 250мм. Що ще ви зможете знайти у нас? Для повітряних кульок використовуються трубочки без прорізи. Доповненням до кріплення служать спеціальні затискачі. Аналогічні трубочки без прорізів застосовуються для того, щоб зафіксувати повітряну цукрову вату. Вони виконані з гігієнічних і безпечних для здоров'я матеріалів.Тримачі для повітряних кульок - це пластикові пристосування, які дозволяють спростити складання надутих кульок з трубочкою, і служать опорою кульки на трубочці. Тримачі для кульок виробляються різних кольорів, найпоширенішим є білий колір. Новинка !!! В наявності трубочки чорного кольору !!! Телефонуйте !!!Создан 12 фев 2016