Изготовление флагов под заказ

Флаги и флажки с вашим логотипом у нас в КиевеФлаги и флажки- дуже важливий елемент загальної концепції просування Вашої фірми на ринку. Логотип, символіка фірми в короткій і ємною формі дає зрозуміти, наскільки серйозно там підходять до своєї справи. Чи присутній націленість на результат, чи є бажання влаштуватися в бізнесі надовго і всерйоз. Зрештою - "як корабель назвете, так він і попливе".
Є фраза - "Ніколи не випаде другого шансу справити перше враження". Всі великі, серйозні гравці на ринку цілком розуміють її важливість. Не дарма вони так ретельно і акуратно підходять до питання корпоративної символіки - герб, логотип, фірмовий поєднання кольорів, форма і розмір прапора фірми і т.д. Вони витрачають багато сил і коштів, щоб представити себе клієнтам в кращому світлі.
І ми цілком готові допомогти Вам в цьому.
Чому замовляти друк прапорів та іншої продукції флаги стоїть саме у нас?
Для цього є кілька вагомих причин:
- Ми вже давно работаетм в сфері флажки, нами накопичений величезний досвід.
Ми друкуємо продукції прапора з 1999 року. Ми досконально вивчили всі особливості місцевого ринку. Причому це стосується не тільки до знання того, хто і які прапори у нас в області найбільше замовляє і друкує, яких розмірів, форм і в якій кількості. У справі виготовлення прапорів важливо також відмінно знати погодні та кліматіченскіе особливості регіону. Як часто йдуть дощі, якої сили дмуть вітри, кількість похмурих і сонячних днів в році, наскільки часто трапляються шторму, чи багато пилу піднімається в вітряну погоду і т.п. Все це безпосередньо Вілія на термін життя продукції прапора. Все це потрібно добре знати, щоб робити якісні прапори, які надійно прослужать свій експлуатаційний термін.
І ми це знаємо прекрасно. Зверніться до нас - і Ви отримаєте саме такі прапори, які соотвутствующий Вашим цілям. Залежно від того, як Ви плануєте їх використовувати, ми підберемо дла вас матеріал, з готорие найкраще буде пошити прапор, закріпимо петлі і люверси оптимальним чином, прошу периметр флага і кути з тим рівнем надійності, якого вимагають Ваші умови. А також дамо детальну консультацію, де і як їх краще розмістити і закріпити, щоб вони надійно прослужили Вам визначений термін.
- У нас своя виробнича площа, своє обладнання, досвідчені фахівці.
Ми самі замовляємо тканини і фарби, самі налаштовуємо верстати та обладнання, самі працюємо з дизайном прапорів, безпосередньо наші працівники друкують Ваш замовлення, не переразмещая його у сторонніх підрядників. А це значить, що ми особисто відповідаємо за якість Ваших прапорів, прапорців, розтяжок і ін. Зображення на наших прапорах завжди надруковано детально і чітко, фарба надійно пріпітивает тканину, колірна палітра виходять яскравою, соковитою і стійкою. У нас картинка на прапорах не «пливе" і не вигоряє. А самі прапори і прапорці прошиті так, що здатні пережити наші балтійські шторму і негоду не один раз.
Ми самі контролюємо весь техпроцес і даємо гарантію на виготовлену нами продукції прапора. Ситуації, коли ви отримуєте продукцію з шлюбом, або терміни затягуються, а потім доводиться мати справу з тим, що фірма, якій Ви розмістили замовлення, перекидає відповідальність на підрядника, і всі йдуть у відмову, у нас просто неможлива. Навіть якщо і трапився форс-мажор - у нас все вирішується чітко і без зволікань. Ми зробили - ми відповідаємо, все!
Фірм, які надають послуги друку і поліграфії, у нас зараз дуже багато, асортимент пропонованих послуг у більшості з них дуже широкий. Але прямо скажемо - чимала, дуже чимала їх частина своїх цехів і серйозного обладнання не мають. Більшу частину з названих послуг вони перерозміщують в великих і давно працюють компаніях, як наша. Так навіщо Вам посередники? Потрібно надрукувати і пошити прапори - звертайтеся до нас. Це вигідніше, швидше, і головне - надійніше.
- У нас надійні канали поставки сировини, відносини з постачальниками довгострокові і стабільні.
І це ще один плюс в нашу скарбничку. Про те, що якість Вашого прапора залежить від якості тканини, яка пішла у виробництво, ми вже говорили. І ми не могли б так впевнено його гарантувати, якби у нас не було надійних партнерів, на яких ми можемо покластися. Якісна флажная тканину, якісні фарби, доставка в строк і за адекватними цінами - гарант того, що ми дамо Вам найкращі умови.
Завдяки нашим давнім і усталеним зв'язків ми можемо приймати замовлення практично будь-якого обсягу. Чи потрібно Вам надрукувати 1 флаг, 10, 50 або 100 - для нас це не проблема, можемо і більше. Вам потрібні прапори классіческог розміру, 90x135 см., Або ж довгі полотнища - візьмемося і за це, ніяких складнощів. Надрукуємо на прапорах будь-які зображення, будь-якої складності і насиченості. Зробимо флаги і рекламні розтяжки так, як Вам потрібно, ми готові йти назустріч клієнту і завжди запропонуємо свої рішення, якщо Вам складно з чимось визначитися.І не забувайте - у нас якісно, швидко і з гарантією.
Як бачите - переваг у нас багато. У сфері поліграфії та друку прапорів, сувенірних прапорців і реклами на тканини наш досвід дійсно величезний, і технічна оснащеність у нас теж на висоті. Все це дозволяє нам бути в числі кращих компаній міста і області. Вам потрібно зробити прапор, багато прапорів - це до нас. Вам потрібно надрукувати прапорці до реклманой акції або зустрічі з партнером - все буде в строк і за самою розумною ціною. Вам потрібна рекламна розтяжка або величезний банер з тканини - ми виготовимо його так, що ні сонце, ні наша погода будуть йому не страшні.
Ми завжди готові негайно приступити до роботи - телефонуйте!Рекомендації по вибору і кріпленню флагов.
Для вулиці виготовляються прапори підвищеної міцності, із застосуванням тканини високої міцності і добре продуваються - флажная сітка. Для виготовлення кабінетних прапорів слід приділити увагу якості зображення т. К. Тут прапор видно з близької відстані і повинен бути бездоганним.
Середній термін використання вуличних прапорів становить 3-6 місяці і залежить від погодних факторів. Ми рекомендуємо знімати прапори або обмотувати навколо флагштока при сильному вітрі, штормі, обмерзання. Також продовжити термін експлуатації флагов дозволять періодичні (один раз на місяць) прання при температурі не більше 40 градусів. При вивішуванні прапорів на флагштоки зверніть особливу увагу на металеві предмети кріплення і конструктиву флагштока, він не повинен мати гострих граней і кутів, і обов'язково забарвлений. Вивішені прапори не повинні стосуватися сусідніх флагштоків. Це допоможе Вам продовжити термін експлуатації прапорів.Кріплення флага до флагштока.
При застосуванні фірмових флагштоків в комплект входить вся кріпильну фурнітуру і інструкція по вивішування флагов. У разі якщо флагштоки виготовляються самостійно пропонуємо не хитру систему кріплення з підручних матеріалів.
Вам понадобяться пластикові хомути (довгою 500-600 і 150-200 мм) які можна придбати в будь-якому будівельному магазині.


Обшивши прапорів проводиться на промисловому обладнанні з застосуванням взуттєвої нитки. У стандартному варіанті ми обшивають флаги по піріметру «білизняним» швом. З лівого боку прапора виготовляємо або кишеню c двома петлями з верху і з низу (під древко), або вшивається тасьма. Петлі встановлюються також з низу і з верху. По всій довжині тасьми (через 400-500 мм) рівномірно встановлюються також петлі для кріплення прапора на флагшток.


 

     Создан 04 фев 2016