Флаги от Флагмы

Купить флаги в КиевеЯкщо Ви запитаєте де купити прапор або прапори, Ви можете сміливо звертатися в компанію "Флагма". Для проведення рекламної кампанії Ви можете купити прапори різних розмірів та видів тканини з різними типами кріплень.

Печать флагов здійснюється на тканини за допомогою сублимационного методу, який дозволяє домогтися яскравих насичених кольорів і високої якості забарвлення. Флаги стоки до вигорання і линьке. Виробництво прапорів можливо з використанням таких матеріалів, як поліефірний шовк, атлас, сатен, габардин, тканини серії «Флагма» і.т.д. Поєднання якісних тканин і сучасного способу друку дозволяють виготовити прапори, стійкі до температурного і світлового впливу, а також до дії вологи і тертя. Такі флаги не вигорають і довго зберігають первинний вигляд, їх можна прати і прасувати при необхідності.

Сьогодні безліч російських поліграфічних компаній може запропонувати своїм клієнтам виготовлення прапорів. Терміново замовити прапор можна в компанії Усі флаги с логотипом. Прапори на замовлення це відмінний спосіб виділити Вашу компанію серед конкурентів, привернути увагу клієнтів і підвищити впізнаваність бренду. Ви можете замовити прапор Вашої компанії, рекламні прапори з логотипом або купити прапори країн світу, Україна.

Від того, для якої мети Ви збираєтеся купити флаг чи прапори, залежить його розмір, тип тканини і вид кріплення. Наша компанія здійснює виготовлення прапорів з односторонньою і двосторонньою печатью.Возможни такі види кріплень прапора, як кишені, карабіни, автомобільні утримувачі, люверси, шнури і.т.д.
Компанія Всі Флаги своєму розпорядженні власні виробничі площами, оснащеними новітнім високотехнологічним обладнанням, що дозволяє здійснювати виробництво прапорів в найкоротші терміни з максимальною якістю!Создан 26 янв 2016