Настольные флажки и флаги

Прапорці настільні піднімають корпоративний дух.Прапорці настільні з'явилися внаслідок того, що часто присутність прапорів було необхідно, але через великих габаритів їх розміщення ставало неможливим. Так і з'явилися на столах переговорів і конференцій настільні прапорці, які створюють відповідну атмосферу і служать символікою.

Пізніше з'явилися корпоративні прапори. На них наносять логотип фірми, корпоративна символіка сприяє підняттю колективного духу, свідчать про солідність компанії. Виготовлення настільних прапорців потрібно і для іміджевої реклами. Їх можна дарувати як сувеніри партнерам по бізнесу. Настільний прапорець є також предметом декору, а на столі керівника стає символом влади.

Зі столів керівників корпоративна символіка перейшла на службові автомобілі. Машини, прикрашені прапорами фірми, стали ще одним видом рекламного продукту. Такі автомобілі зазвичай супроводжують якесь корпоративний захід. Ми виготовимо авто-флаги з логотипом фірми, які заявлять про існування вашої компанії всім учасникам дорожнього руху.

Крім фірмових прапорів в нашому магазині можна купити і маленькі прапорці для будь-якого автомобіля. Прапорець можна закріпити на панелі авто, автомобільному склі, капоті або даху і висловити тим самим свою громадянську позицію. Ми виготовляємо міцні конструкції, які витримують опір повітряного потоку навіть при високій швидкості.

Звичайно, основне і первісне призначення прапорів - це служити символікою країни. У нашому магазині можна придбати флаги країн, ці улюблені атрибути спортивних уболівальників. Футбольний клуб для міжнародного чемпіонату може замовити британський прапор, щоб підтримати з трибун гравців улюбленої команди. Дотепер є багато бажаючих купити червоний прапор, який, безсумнівно, є історичною цінністю і свідком багатьох грандіозних перемог.

Купии настільнти флажкі, автомобільні, можна в нашому магазині. Радянські та російські прапори популярні в багатьох країнах світу. А перед спортивними чемпіонатами вони користуються особливим попитом. Якщо вам потрібен корпоративний прапор, то наша компанія пропонує якісне виготовлення флагов в Украине за вашими ескізами.

Для виготовлення настільних прапорців використовуємо легкі тканини (шовк, атлас, габардин). Вироби кріпляться до спеціальної металевої або пластмасової підставці, яка може бути для одного або декількох прапорців. Логотип наноситься на полотно прапора за допомогою сублимационного методу.

Після нанесення малюнок не прощупується руками, так як фарба наноситься не поверх тканини, а на її волокна. Нанесений таким способом малюнок стійкий до впливу пральних порошків, він не "вигорить" на сонці, що подовжує термін служби прапорів. Значить, економляться ваші кошти, витрачені на іміджеву рекламу. Адже чим довше служать корпоративні прапори, тим рідше потрібно замовляти нові.Создан 26 янв 2016