Бейсболки с логотипом

Фирменные бейсболки с логотипом для промо акцияйБейсболки с логотипом, як і багато предмети сучасного повсякденного одягу, прийшли до нас зі спорту. Створені для спортсменів-бейсболістів зручні кепки з козирком, що захищає очі від сонця, швидко витіснили традиційні літні капелюхи. На сьогоднішній день бейсболка, без сумніву, є найпопулярнішим видом річного головного убору. У цьому немає нічого дивного, якщо врахувати її зручність і універсальність. Бейсболки з задоволенням носять чоловіки, жінки і діти, в сонячну вітряну погоду вони є найзручнішим варіантом захисту голови від палючого сонця.

Так само як колись бейсболки с печатью були елементом форми спортивної команди, так і зараз вони з успіхом використовуються в якості предмету для ідентифікації людей, що належать до однієї робочої або суспільній групі. Нанесення на однотипні бейсболки фірмового логотипу є одним з найбільш зручних і наочних способів виявлення співробітників компаній і організацій при проведенні різного роду громадських заходів. Крім того, бейсболка часто використовується в якості функціонального предмета корпоративної уніформи для працівників підприємств сфери обслуговування, будівельної галузі та багатьох інших.

Компанія «Флагма» виготовляє оригінальні бейсболки з 100% -ого бавовни з посиленим козирком. В асортименті представлені головні убори 11 кольорів з двома варіантами застібки - металевої та на липучці. Наша компанія пропонує оригінальні рішення для оформлення головних уборів. Виготовлення бейсболок з логотипом в Украине дуже затребуване в зв'язку з тим, що виглядають вони дуже стильно, разом з тим вони універсальні в плані носіння (їх носять навіть взимку). У нашому каталозі представлена ​​дизайнерська колекція, в якій ви знайдете різноманітні моделі на будь-який смак. Нанесення зображення чи написи додасть оригінальності головного убору. Білі кепки з логотипом актуально замовляти при проведенні виставок, презентацій, різних урочистих заходів. У нас ви можете купити бейсболки з логотипом на замовлення в будь-якій кількості. Нанесення логотипу на бейсболки ми виконаємо професійно, якісно і швидко (а при необхідності, і в терміновому порядку).Создан 26 янв 2016