Нанесение изображений на ткань

Печать на тканях, флагах, скатертях в КиевеНанесення принтів на тканину стає сьогодні все більш поширеною, затребуваною послугою. Це обумовлено відразу декількома причинами. По-перше, дану послугу вибирають керівники великих компаній, які бажають створити корпоративний стиль в офісі, а також зробити свій бренд упізнаваним. Часто футболки і бейсболки з принтами організацій випускаються для промо-акцій або для участі у громадських заходах.
По-друге, нанесення принтів на одяг замовляють виробники молодіжного одягу. Футболки із зображеннями модних акторів і співаків, музичних груп, героїв фільмів розкуповуються молодими людьми дуже швидко. Адже кожному хочеться похвалитися перед друзями якісним одягом з модним принтом. До речі, при нанесенні зображень для даної цільової аудиторії дуже часто застосовують флуоресціюючі речовини, що дозволяє власникам виробів буквально блищати на дискотеках.
По-третє, нанесення принтів активно застосовується при виготовленні подарунків рідним і близьким. Погодьтеся, адже всім приємно отримати на день рожденья футболку зі своєю фотографією або з прикольною написом, зробленим саме для вас.
Наші переваги
«Флагма» вже багато років займається наданням послуг з нанесення принтів на одяг. При цьому ми з кожним роком вдосконалимо методи, застосовувані в даній справі, оновлюємо обладнання. А наші майстри постійно підвищують кваліфікацію, внаслідок чого ми пропонуємо нашим клієнтам лише по-справжньому якісну продукцію. Тому, якщо вам раптом захотілося отримати виріб з незвичайним малюнком і високої якості, приходьте до нас. У нас ви можете самостійно створити унікальний принт за своїми задумкам або скористатися допомогою
Нашій компанії доступно кілька способів нанесення принтів. Залежно від виду тканини, обсягу замовлення, цілі виготовлення виробу та інших побажань клієнтів ми підбираємо необхідний спосіб друку. У кожного з них є свої позитивні якості. Так, наприклад, зображення, отримані за допомогою термодруку, дозволяють вже за лічені секунди зробити одяг яскравою і неповторною. Такий малюнок тримається дуже довго, абсолютно не втрачаючи свою виразність.
Для нанесення логотипів фірми можна скористатися термоплівкою. Хоч цей процес досить трудомісткий, результати виходять приголомшливими. Наші фахівці можуть завдати таким чином зображення будь-якої складності і будь-якої кількості кольорів. Це можливо завдяки їх колосальному досвіду в таких справах.
Якщо ж вам хочеться нанести малюнок великим тиражем, при цьому економлячи кошти, то можна вибрати шовкотрафарет. Ми гарантуємо, що навіть досить великі замовлення будуть виконані при цьому максимально швидко.
Наші можливості з нанесення принтів на одяг досить широкі. Для вас ми можемо виготовити як прості футболки, так і толстовки, фартухи, спецівки, костюми з принтами. Також ми можемо нанести принти і на різні аксесуари: хустки, краватки і т.д.
Відзначимо, що при нанесенні зображень на одяг у нас вони виходять чіткими і яскравими. І навіть численні прання вироби не здатні пошкодити якість зображення.
«Флагма» завжди готова співпрацювати і з представниками оптових компаній, і з окремими особами, і з виготовлювачами унікальних предметів одягу. Зателефонуйте нам вже зараз, щоб найближчим часом отримати готове оригінальний виріб з неповторним принтом.Создан 22 янв 2016