Флаги вымпелы флажки с логотипом

Изготовление флагов с логотипом в Киеве, УкрианеВимпели з символікою фірми - відзнаку, перевірений часом. Вимпели з емблемою - необхідна символіка на переговорах. Пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент виготовлення вимпелів. Ми пропонуємо вимпели, виробництво вимпелів методами вишивки, шовкографії і сублімації. Вимпели можуть бути м'якими і з жорсткою вставкою. Ціни на вимпели нижче ринкових! Щоб замовити виготовлення вимпелів, Вам необхідно зробити замовлення вимпела по телефону або електронною поштою.

 

Друку на тканині двосторонньої не буває. На вулицю зазвичай вішаються односторонні прапори на тканині мультіфлаг (метеоустойчівая тнакь), або на поліефірному шовку. Прапори просвічуються від 60 до 90% залежно від щільності тканини. В офіс краще замовити атласне двостороннє прапор з бахромою. За замовчуванням бахрома вшивається золота, але можливі інші варіанти. Під це знамено дивіться в розділі "приладдя для прапорів" стійку підлогову.

 

Зображення наноситься на тканину з одного боку. При друку на поліефірному шовку або сітці зображення просвічується з іншого боку тому тканина тонка, при друку на атласі та інших щільних тканинах зображення не просвічується із зворотного боку і зворотна сторона буде біла, тому атласні прапори роблять двосторонніми, тобто зшитими з двох "шматків" тканини.

 

На вулицю вішають флаги з поліефірного шовку або сітки односторонні зі зворотним дзеркальної стороною. Але можна зробити і двосторонній зшивною прапор з поліефірного шовку з прокладкою. Вартість такого прапора в два рази вище і розвиватися прапор буде набагато гірше. Чим відрізняється поліефірний шовк від "сітки"? За складом обидві тканини - 100% поліестер, але фактура тканин різна Ви завжди можете під'їхати до нас в офіс, і ми покажемо Вам зразки тканин для прапорів.
На флаге можна зробити кишенька для древка або петлі, щоб піднімати на флагшток. Іноді роблять і кишеню і петлі, щоб можна було і на древко одягнути і на мотузці на флагшток підняти. Якщо прапор робиться для кабінету, то його, як правило, роблять з атласу з бахромою і китицями і вішають на дерев'яну підлогову стійку. Ширина тканини 1,5 м, тому всі прапори, розмір яких по короткій стороні перевищує 1,5 м. Будуть зшивна.

 

Термін виготовлення флагов залежить від тиражу і завантаження виробництва. Мінімальний термін - 3 роб. дня після оплати та підписання макета. Макет має бути наданий у програмі CorelDRAW в "кривих". Кольори друкуються по Пантонии. Якщо у Вас немає макета або він в іншій програмі дзвоніть і Вам допоможуть його зробити наші дизайнери.Создан 16 янв 2016