Прапорці настольні

Изготовление настольных флажков в КиевеПаперові прапорці - доступна і ефективна реклама Одним з недорогих, але дуже ефективних інструментів реклами товарів, послуг або тієї чи іншої кампанії служать паперові прапорці (). Вони дають можливість проінформувати про акції (унікальна пропозиція, знижки) або виділити організацію, її бренд з безлічі інших на тематичному заході.
Як правило, їх застосовують у якості іміджевого інструменту. Сьогодні без них важко уявити презентацію, семінар, конференцію. Адже прапорці на паличці - привабливий сувенір, який нагадуватиме про важливу подію.
Ще одна функція, яку виконують паперові прапорці, - це роль представницької продукції. Вони стали чи не обов'язковим елементом на робочих столах керівних працівників, в приміщеннях, де проводяться ділові переговори. Можна зустріти їх у службових автомобілях і автобусах.
Паперові прапорці також використовують для гірлянд, які є відмінною прикрасою стенду, торгового чи іншого фірмового об'єкта. Плюс до всього таку рекламну продукцію зручно зберігати і транспортувати.
Зрозуміло, вони повинні відрізнятися привабливим дизайном. Їх виготовляють з урахуванням фірмових кольорів, логотипу. Важливо продумати, яким чином і яка інформація буде прикрашати прапорці. Тоді їх не тільки помітять, але й прихопив із собою.
Виробництвом прапорців займається друкарня (). На виробництві вони друкуються і збираються на паличку.
Паперові прапорці володіють незаперечним плюсом: їх любить дітвора. Тому вони є обов'язковий атрибут рекламної кампанії по просуванню товарів і послуг, орієнтованих на підростаюче покоління. Спрацьовує і чисто практичний інтерес малюків. Туди, де дарують паперові прапорці, вони захочуть приходити знову і знову.
Без такого атрибуту не обходяться великі свята на зразок дня міста, а також корпоративи або вибори. Деякі громадяни навіть збирають ці симпатичні сувеніри як нагадування про яскраві заходах. Оскільки виготовити прапорці паперові не так вже й дорого, їх випускають великими тиражами, що дозволяє охопити рекламою дуже велику аудиторію.
Можна виготовити цей вид рекламної продукції самостійно. Але краще, якщо прапорці на паличці будуть робити фахівці. Вони підберуть оптимальні параметри виробу, допоможуть з його дизайном. Словом, зроблять їх тим, чим вони повинні бути - ефективним, недорогим і якісним інструментом реклами.Создан 15 янв 2016