Настольные флажки с логотипом

Изготовление и производство сувенирных флажков на палочке. Рекламные флажки с логотипомКомпанія «Флагма» пропонує клієнтам замовити махательних прапорці на паличці. Такі вироби вважаються прекрасною можливістю просунути товар або послугу на ринку. Прапорці - хороший маркетинговий хід для масових заходів, рекламних акцій і різних виставок. Дуже часто рекламні прапорці поширюються на промо акціях.

 

Людина, що отримала таку атрибутику з логотипом або написом, залишає її у себе на довгі роки. На сьогоднішній день такий вид реклами гарантує високий відсоток віддачі. Якщо Ви хочете замовити великий тираж флажков на паличці, наші фахівці оперативно впораються з поставленим завданням і виконають її за короткий часовий відрізок. Ми пропонуємо Вам виготовлення прапорів із синтетичної тканини або з паперу. Будь прапорець з паперу, виготовлений у нас, тривалий час зберігає свій первісний вигляд і встановлену форму. Такі властивості можливі завдяки використанню поверхневої ламінації. Щоб якість друку на виробі було максимально якісним, фахівці компанії вдаються до цифрової або офсетного друку на папері або друку сублімації на тканині. 

 

Пластикові трубочки для прапорців виконані в білому кольорі і має довжину 400 міліметрів. Їх діаметр становить 5 міліметрів. Стандартний розмір вироблених компанією «НВ Реклама» прапорів має формат А5. У разі необхідності, ми можемо виготовити вироби інших розмірів. Ламінація поверхні прапорів дозволяє в кілька разів підвищити його міцність, а також захистити від атмосферних впливів. Також можлива комплектація спеціальними флагштоками з дерева. Їх довжина становить від 50 до 60 сантиметрів.Создан 09 янв 2016