Офисные флажки

Настольные и офисные флажки. ПРАПОРИ КРАЇН СВІТУ, КОРПОРАТИВНІ ТА ОФІСНІ ПРАПОРЦІКожен керівник просто зобов'язаний бути патріотом своєї компанії! Наявність флага на столі керівника, в переговорній, на виставковому стенді - створює імідж багатої та стабільній компанії, працює на ваш престиж.
Місця потрібно зовсім небагато: стандартні розміри настільних флажков - 15х22, 12х18 сантиметрів. Вони можуть бути випущені на металевому або пластиковому флагштоку. Ціни настільних флагов (без урахування флагштока-підставки) у нас починаються від 50 рублів. Зовсім недорого! Ціна залежить від тиражу, матеріалу і флагштока.
 Настільні флажки розміром 10х15, 12х18 або 15х22см
Ціна вказана за один прапорець з кишенею під древко. Держак (підставка) отримується окремо.Тканина: поліефірний шовк, атлас, габардин. Націнка за 2-сторонні спайкові прапорці - 100%
Підставки для настільних прапорців:Що потрібно для замовлення? Якщо флаг з логотипом вашої компанії, то знадобиться цей логотип в електронному вигляді (файл з макетом зображення), якщо це прапор держави - то зображення цих прапорів є у нас. Ще необхідно визначитися з матеріалом з якого буде виготовлений прапор і видом підставки. Ну, і звичайно, треба визначити кількість замовлених прапорців. Усе. Можете замовляти. Що -то залишилося незрозумілим - читайте нижче, або дзвоніть нам.
 Друк та виготовлення офісних настільних флажков для декорування виставкового стенду або для вашого офісу свідчить про солідність вашої компанії. Настільні прапорці з корпоративною символікою - це важливий елемент корпоративної культури. Наявність такого, здавалося б, незначного елемента в оформленні вашої компанії як настільні прапорці, тим не менш, показує серйозне ставлення вашої компанії до свого становища на ринку. Крім оформлення офісів і виставкових стендів, настільні флажки дуже часто використовують для оформлення конференцій, виставок і презентацій. Настільний прапорець може бути одностороннім або здвоєним. Для односторонніх настільних прапорців зазвичай використовують тонку і легку тканину, завдяки якій, зображення переноситься наскрізь на обидві сторони матеріалу. Двосторонні настільні флаги необхідні у випадку, якщо ви хочете нанести зображення на обидві сторони прапора. Для виготовлення двосторонніх настільних прапорців зазвичай використовується такий матеріал як атлас. Завдяки його рівною і блискучою поверхні настільні прапорці, виготовлені з даного матеріалу, виглядають дуже урочисто, багато і солідно.
   настільні прапорці
 На цій фотографії представлені флагштоки металевий і пластиковий, колір - золото, висота 315 мм, розмір прапорця 15х22 см, тканина - атлас. Настільні прапорці кріпляться на спеціальні флагштоки. Флагштоки для настільних прапорців виготовляються з пластика (білий і чорний) і з металу (латунь-срібло і нержавіюча сталь-золото). Якщо у вас вже є свої настільні підставки під прапорці, тоді при замовленні обов'язково повідомте нам їх діаметр, щоб ми виготовили кишеню флажка точно під розмір вашої підставки.
Прапорці, виготовлені методом сублімації, стійки до впливу факторів зовнішнього середовища - фарба не вигоряє на сонці, зображення на прапорі не втратить своєї яскравості від впливу вологи, високих температур, від частих перевезень і зберігання. Флаги можна гладити, прати - вони будуть довго служити на користь вашої компанії. Ви можете вибрати відповідну підставку під прапорці з пластику або металу. В основному настільні прапорці виготовляються з шовку, атласу і габардину. Флажки можуть бути як з одностороннім нанесенням, так і з двостороннім нанесення. Дуже популярні прапорці з атласу, вони виглядають особливо солідно і красиво. Для двосторонніх прапорців ми рекомендуємо використовувати атлас або габардин. Такі тканини мають хорошу щільність. Якщо ж флажек повинен бути легким і з одностороннім нанесенням, то краще використовувати шовк.Создан 04 янв 2016