Виготовлення прапорів
Виготовлення прапорів

Прапор - незамінний атрибут будь-якої організації чи події. Але, до початку його виготовлення необхідно правильно скласти ТЗ і підготувати макет. Для цього Ви повинні чітко розуміти наступні моменти:Формат файлу - макетаДля якісного виготовлення прапора необхідні файли у векторному форматі з розширеннями EPS або CDR. Якщо ваш файл має інший дозвіл, то в 90% випадках потрібно буде малювати макет заново. Цю процедуру можна замовити в нашій компанії.

 

Матеріал прапораЩоб визначитися з матералом, з якого буде виготовлений прапор, досить знати де цей прапор буде використовуватися (приміщення або вулиця) і бюджет, який ви готові витратити на його виробництво. Для вулиці прийнято використовувати прапори з поліефірного шовку або прапорній сітки (більше долгвечний).У приміщеннях використовують прапори, виготовлені з таких тканин як шовк (економ варіант), мокрий шовк (матова щільна тканина) і атлас (глянсова щільна тканина). Насправді, тканині прапора набагато більше, а тут наведені основні їх варіанти.

 

Крепеленія прапорів

Найбільш поширеним крпеленіем прапора до несучої конструкції є кишеню, який відшивається по краю прапора: або по вертикалі, або по горизонталі. В залежності від товщини древка, закладається і відповідна ширина кишені. Такий спосіб кріплення зазвичай використовується для кабінетного флагштока або для вуличних держаків, що вставляються в металевий кронштейн-кріплення для прапорів.Для підйому прапорів за допомогою троса застосовують петлі або люверси (металеві кільця з отвором у центрі).Виберіть цікавий Вас варіант прапора:Создан 14 дек 2015