ФЛАГИ НА ЗАКАЗ

Изготовление флагов. В числе многочисленных услуг, предлагаемых компанией «Держи марку!» – изготовление флагов с национальной или корпоративной символикой, стран мира, спортивных клубов, городов и областей.ГІДНОСТІ ВАШОЇ ДРУКУ на прапорі.

У нас організований повний цикл виробництва прапорів (місцезнаходження - Київ): від розробки оригінальних макетів до виготовлення транспарантів, перетяжок, барвистих плакатів і прапорів на замовлення. Якщо у вас є власні ескізи для ізотовленіє прапора або ідеї для дизайну, просто надайте їх нам і розслабтеся - виробництвом замовлення займуться провідні російські фахівці з друку та пошиття прапорів.Щоб прапори не вигоряли на сонячному світлі, витримували вітрові навантаження і не втрачали презентабельний зовнішній вигляд після прання, при виробництві прапорів ми використовуємо тільки якісні тканини: прапорний шовк, сітку та ін. Крім того, далеко не останню роль у довговічності прапора і зображення відіграє метод друку, який використовувався при його виробництві. Приміром, при використанні сублимационного методу, потрібне зображення спочатку друкується не так на тканини, а на папері, не вбирає фарбу. Потім дана заготівля завантажується в термопрес і, під впливом високої температури, переноситься безпосередньо в волокна прапора. Завдяки цьому сублімаційний прапор можна буде використовувати довгий час і «картинка" не зітреться, що не розтріснеться й буде ідеально чіткою і насиченою.

 

Сублімаційний метод уможливлює виготовлення якісних, яскравих, довговічних зображень. Причому таке досяжно не тільки застосовуючи цю печатку на прапорах, а й на багатьох інших матеріалах. Виготовлення прапорів, рекламних транспарантів, святкових і театральних декорацій, портретів і плакатів можливо практично в будь-якому форматі. У нашому каталозі представлені стандартні розміри з максимальними габаритами в 2-3 метри, але при необхідності ми можемо розробити макет якого розміру, а виготовлення прапорів на замовлення - це лише питання часу і обсягу партії, а також необхідності термінового виготовлення прапорів. Також ви можете купити прапори оптом, які ми зробимо з вже готових макетів: в першу чергу це емблеми міст, країн, спортивних клубів і т.д.

 

ВИРОБНИЦТВО ПРАПОРІВ А держакЗамовляючи прапор у нас, вам не доведеться шукати компанію, яка в иготовила б для вас флагштоки: ми спеціалізуємося не тільки на виготовленні самих прапорів, але й на випуску флагштоків. Ви можете замовити і купити як велике древко (від 1,5 до більше 2,5 метрів) з високоякісних порід деревини, так і малогабаритні флагштоки для настільних прапорців висотою 30, 40 і більше см, виготовлені з металевих сплавів або пластику. Для тих і інших передбачені спеціальні підставки, розраховані на 1, 2 або 3 прапора. Наявність всього необхідного обладнання та фахівців для безперебійної роботи повного виробничого циклу дозволяє нам швидко виготовляти прапори на замовлення будь-якими партіями. При цьому ми можемо гарантувати високу якість виготовлення всіх елементів прапора, так як безпосередньо контролюємо роботу на кожному етапі: від виготовлення та друку логотипу на прапорі, до остаточного пошиття прапорів і виготовлення додаткових матеріалів. Крім того, якщо ви купуєте прапори на замовлення нас, ви завжди можете розраховувати на індивідуальний ціновий підхід і термінове виготовлення прапорів і друк, якщо це необхідно. Зателефонуйте нам і переконайтеся самі!

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 Обновлен 27 окт 2016. Создан 22 ноя 2015