Печать на шторах

друк шторштори на замовлення за авторським проетаВ образі будинку ми вгадуємо індивідуальність його мешканця. Багато предметів і деталі інтер'єру стануть індивідуальним декором, якщо внести в них частинку своєї душі.
Штори з логотипом, завіси, жалюзі займають особливе місце в створенні інтер'єру. Вони роблять його образ гармонійним і закінченим. За допомогою фантазії та можливостей цифрового друку на тканині, штори можуть стати головним достоїнством інтер'єру. Саме завдяки шторам будинок стає живим, набуває своєрідність і шарм.

 

Пропонуємо широкий вибір тканин різної щільності і фактури для одностороннього друку, а також щільну тканину Блекаут для двосторонньої фотодруку на шторах. В асортименті широкий вибір декоративних люверсів: круглі, квадратні, трикутні, під дерево, матове і глянсове золото, срібло, мідь, титан, - різного діаметру.

 

Штори з логотипом - це ще один маркетинговий інструмент для створення позитивного іміджу вашої компанії, і, головне - для збільшення продажів! 
Логотип - не просто модна бізнес-традиція. Треба вміти використовувати його для залучення все нових і нових клієнтів.Наш мозок так влаштований, що ми довіряємо тому, з чим стикаємося максимально часто. Саме тому в супермаркетах часто один і той же товар займає цілі полки. Щоразу логотип з коробки зчитується нашим мозком і зберігається як окреме зіткнення з брендом.
 Тому до тридцятої коробочці з однаковим логотипом ми вже ставимося «як до рідної» і з великою ймовірністю купимо. Тому що в мозку накопичилося досить багато фактів зіткнення з брендом і підсвідомо сформувалося довіру.
 
Саме тому брендування всього, чого можна - дуже важливо в будь-якому бізнесі. Брендування - це і є нанесення логотипу компанії і, по можливості, того маркетингового повідомлення, яке компанія прагне передати клієнту.
 Отже, це перша, класична причина, чому для ресторану, кафе, готелі, магазину і будь-якого іншого бізнесу важливо нанести логотип на штори та іншої текстиль. 
Ще одна зрозуміла причина - це в цілому формування вашого корпоративного стилю. Ви пам'ятаєте, що Мегафон - зелений, МТС - червоний, а Білайн - в жовто-чорну смужку. Особливо яскраві смугасті образи створює компанія Білайн. Причому, зауважте, талановиті маркетологи Білайну не просто прикрашають все смужками, а створюють характерних персонажів, живі образи завжди цікавіше, ніж завмерлі неясні картинки. 
Але це теж лише вершина маркетингових комунікацій. Набагато цікавіше те, що зараз яскравий бум моди на Селфі - коли люди фотографуються в цікавих місцях і викладають вдалі фото в соціальні мережі. Одна фотографія на тлі штор з логотипом - це ще сотні комунікацій з вашим брендом тих людей, які побачать фото в соцмережах. Звичайно, вони, швидше за все, не побіжать до вас за покупками в той же час. Але! Зміцнюватиметься імідж вашої компанії, буде рости довіру, а значить, зростатиме кількість ваших клієнтів в самій найближчій перспективі. 
І ще одна думка. Для тих, кому потрібні продажу прямо тут і зараз. Штори з логотипом (унікальні, яскраві, веселі, жартівливі, підривають мозок, змушують задуматися, що пропонують історію ...) - такі штори можуть створити вірусний ефект і дійсно створити хвилю продажів у вашому бізнесі. 
Нам вдавалося навіть потрапити на місцеве телебачення, зробивши вдалий вірусний дизайн штор з логотипом для однієї компанії. Але це вже бізнес-секрети, з якими ми готові поділитися, коли ви станете нашими клієнтами.
Для створення вірусного ефекту потрібно надихати, веселити, залучати учасників в якусь гру. Це теж можна зробити лише однією картинкою на шторах. І це принесе більше грошей для вашого бізнесу. Ми якраз відрізняємося від інших виробничих компаній тим, що є не тільки професіоналами у виготовленні штор з фотодруком, але і безпосередньо піклуємося про збільшення продажів у вашому бізнесі.Создан 04 сен 2015