Продаж прапорів

Продаж прапорів з сублимационной печаткою - одне з найпопулярніших напрямків нашого інтернет-супермаркету Флагма.    Прапор - один з тих атрибутів, які прийшли до нас з давніх часів, не втративши при цьому своєї актуальності. Здавна прапори були символом відмінності або єднання, самоствердження і незалежності певної групи людей.В основному, люди використовували їх як певного знака приналежності до якої-небудь держави, території, ідейному об'єднанню, організації, події тощо. Так, наприклад, в 11-12 вв. відмітним знаком предводителя загону було квадратне або прямокутне полотно з хвостом. Авот, про приналежність свого власника до знатного роду міг розповісти трикутний прапор певного кольору і з індивідуальними символами. За багато століть, а можливо, і тисячоліття прапор пройшов через трансформацію, не втративши при цьому ні своєї основної форми, ні призначення, став практично незамінним атрибутом влади. Більш того, його актуальність зросла в багато разів. Адже сьогодні прапори активно використовують ще й для проведення різних заходів, церемоній, концертів, зборів, ділових зустрічей і переговорів, а також для вираження емоцій, уявлення статусу і престижу, і демонстрації поваги. Вони можуть послужити прикрасою будь-яких свят та є аксесуаром для залучення уваги до певної події. По суті, в сучасному світі люди знаходять прапорам все більш широке застосування в самих різних сферах життєдіяльності, все більше переконуючись в тому, що вони здатні приносити колосальну користь. Саме з цієї причини стала настільки популярною друк малюнків на прапорах і корпоративних знаків підприємства у рекламних цілях. Це відчутно сприяє просуванню товару на ринку, створенню певного іміджу компанії та допомагає зробити упізнаваним товарний знак. Вибираємо прапори з сублімацією на будь-який смак і колірНа відміну від методів виготовлення прапорів в давні часи, наприклад, таких як шиття з елементами аплікації (частині прапора, викроєні з тканини потрібного кольору, зшиваються між собою, складні і тонкі деталі нашиваються поверх отриманого полотнища, а найтонші - виконуються вишивкою), сучасні технології значно спростили, прискорили цей процес і, звичайно ж, поліпшили якість.

 

  На сьогоднішній день існує маса методів, що дозволяють нанести зображення на прапор. Найпопулярнішим з них є друк сублімації. Цей спосіб дає можливість отримати максимально яскраве і стійке зображення. Будь-яка атрибутика у всьому світі стає все більш доступною. І Україна не виняток. Купити прапори з сублимационной друком у Києві та інших регіонах можна швидко і легко, не відходячи від комп'ютера. Інтернет-супермаркет ProStil пропонує клієнтам самостійно вибрати форму, колір, розмір полотна і, звичайно ж, зображення, яке ви хочете на нього нанести. Аспеціальная програма розрахує вартість вашого замовлення. І, навіть якщо ви не до кінця визначилися з тим, що вам потрібно - скористайтеся функцією зворотного зв'язку, і наші консультанти допоможуть вам у вирішенні будь-яких питань.Якість наших ізделійдля вас - без обмежень

 

  Друк сублімації на прапорах має масу переваг і величезну популярність, і це є безперечним свідченням її якості. Завдяки цьому методу нанесення зображень, наші вироби максимально практичні - їх можна прати і прасувати, вони стійкі до впливу води, чвар, не вигоряють на солнце.Такім чином прапори з сублімацією зможуть послужити вам довгу службу. Купуючи прапори з сублимационной печаткою на замовлення, особливу увагу варто приділити тканини. Наприклад, якщо вам потрібно двостороннє зображення, матеріал потрібно вибирати плотний.Етопозволіт уникнути певних дефектів, таких, як накладення кольору або просвічування візерунка. Якщо ж ви хочете вивісити свій прапор на вулиці, то краще вибирати для нього немнущуюся тканину, і тоді він не буде завдавати зайвих клопотів. Ціна на прапори з сублимационной печаткою залежить від різних чинників, але пам'ятайте: тираж виробів абсолютно не впливає на якість зображення. Звичайно ж, не варто забувати, що на вартість товару серйозно впливає кількість виробів. Так, для оптових покупців в інтернет-супермаркеті ProStil передбачені знижки. Купуйте більше, а платите менше.

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 Обновлен 27 окт 2016. Создан 26 авг 2015