Настільні прапорці з логотипом

Інтернет-магазин Флагма пропонує вашій увазі високоякісну, виконану згідно всім сучасним технологіям і стандартам друк малюнків на прапорці. Якісні прапорці з сублімаційними малюнками за хорошою ціноюСкориставшись нашими послугами, ви можете швидко і недорого придбати найрізноманітніші прапорці на замовлення для будь-яких цікавлять вас цілей і в будь-якій кількості. У нас ви знайдете якісне виготовлення спортивних, корпоративних, рекламних, національних, сувенірних та інших видів виробів для автосалонів, декорацій, виставок, презентацій, конференцій і будь-якого іншого призначення за гарну вартість. У виробництві, як правило, використовуються такі тканини, як атлас, габардин, штучний шовк або поліестер, волога сітка і креп-сатин, а розміри вироби можуть бути як стандартними, так і нестандартними в залежності від ваших побажань.

 

Команда професіоналів без праці може нанести зображення на прапорці необхідних розмірів в найкоротші терміни.Технологія виробництва прапорців Сьогодні основним способом виготовлення прапорців, вимпелів і прапорів є метод сублімаційного переносу, який відрізняється фотографічною чіткістю зображення і високою якістю передачі кольору. Завдяки цій технології, можна перенести повнокольорове зображення на будь-який, пошитий із синтетичних тканин предмет або одяг. Таким чином, виготовляються футболки та майки, а також прапорці, банери і вимпела. Для сублімації обов'язково наявність у тканинах поліестрових волокон або ниток, тому тканина повинна містити в собі не менше 70% поліестеру. Друк сублімації на прапорці в нашому інтернет-магазині може здійснюватися різними способами.

 

Для виготовлення односторонніх прапорців друк наноситься з одного боку або з двох сторін у вигляді дзеркальної друку та суміщення зображення, адвухсторонніе прапорці виходять в результаті склеювання двох полотен. Сублімаційний перенесення володіє рядом переваг. До німможно віднести легкість підготовки матеріалів до друку, низьку собівартість при малих тиражах і високу швидкість друку по тканині. Друк зображень на прапорці відбувається за допомогою термо-преса і сублімаційних чорнила. Фарба, яка наноситься на виріб за допомогою методу сублімації, на молекулярному рівні з'єднується з тканиною, внаслідок чого зберігається однорідна структура матеріалу, він залишається м'яким і гладким.

Де недорого купити прапорці відмінної якостіКупити прапорці в Києві за хорошою ціною можна в інтернет-супермаркетеProStil. Застосування у виробництві екологічно чистих сублімаційних чорнила на водній основі надає виробам стійкості до зовнішніх впливів, завдяки чому прапорці можна прати і прасувати, не побоюючись ушкоджень нанесеного зображення або зносу. Кольори залишаються яскравими, не вигоряють на сонці і не тьмяніють протягом усього терміну експлуатації, що дозволяє виробу зберегти відмінний товарний вигляд протягом багатьох років. Продаж прапорців на нашому сайті надає вам найприємніші розцінки, а також забезпечує доставку замовлення у встановлені терміни в будь-яку точку України. Прийнятні ціни на прапорці не заважають нам виробляти стійкі до вигорання і зносостійкі вироби, тому ви неодмінно залишитеся задоволені якістю придбаного товару. Робота виконується сумлінно і з дотриманням усіх необхідних норм. Краї прапорців піддаються термічній обробці для того, щоб вони не ворс і виглядало красиво і акуратно. Тому у нас ви з легкістю можете придбати найрізноманітніші по тканинах і розмірам прапорці і, наприклад, надати корпоративного стилю певної події, прикрасити інтер'єр або ж зробити оригінальний подарунок.Создан 26 авг 2015