Рекламні прапори, промо прапор

Рекламні прапори бувають всіх форм і розмірів, і мають безліч застосувань.Більшість з цих рекламних банерів приходять з одними друкована графіка, які поставляються за бажанням замовника. Що таке прапор реклама? Взагалі кажучи, вони будь-який тип банера, який використовується для просування продукту або послуги. Рекламні прапори, також широко використовується, щоб оголосити майбутню подію, таких як локальний фестиваль чи ярмарок. Автомобільні дилери використовують ці користувальницькі банери для інформування клієнтів, де на багато певних марок і моделей автомобілів, розташованих. Ці прапори для реклами стають і більш популярним методом просування серед компаній і великих корпорацій.
Один з популярних ліній продукції серед рекламних прапорів, є повідомлення прапори. Ці заздалегідь віддрукованих банери з фондового тексту. Ці користувальницькі прапори, як правило, можна побачити за межами установи, як ресторани, бари і малого бізнесу. Прапори повідомлення, як правило, одне слово, надруковане на них значною тексту оголосити продаж, або інший важливий статус. Цей продукт лінії в даний час показує банери з наступними словами; "Продаж", "піца", "Ласкаво просимо" або "відкрито". Крім того, ці рекламні прапори в даний час пропонується або стандартний флагшток збірки, або, як перо, як прапор і стояти. Прапор і полюс в зборі має стандартний 5 "3" х прапор в червоних, білих і синіх смуг з чорним текстом. Прапори повідомлення перо включають банера 12 з водою підставку. Ці стенди зробити величезний вплив, як вони дмуть вільно на вітрі. Очі замовника буде звернено на рух цих прапорів повідомлень. Ці прапори для реклами також продаються окремо, так що купити один з кожного повідомлення, і міняти їх у міру необхідності. Купити в великих кількостях для глибшого дисконтного ціноутворення.
Подібно прапорів з логотипом повідомлень ці перо прапори з графікою. Форма цих користувальницьких банерів нагадує, що з птиці перо. Ці рекламні прапори, також відомі як бізнес-банерів, бувають декількох розмірів, і з парою різних варіантів базових. Виберіть з води заповнення бази, гвинт заземлення підстави, або стандартним крос-типу бази. Незалежно від того, який тип конфігурації використовується, всі ці прапори пера не тектиме добре на вітрі без перекидання. Доступні розміри для цих рекламних прапорів в діапазоні розмірів від трохи більше 10 футів у висоту, все, аж до приголомшливі 17 футів у висоту. Зробити незабутнє враження з одним з цих гігантських зовнішніх дисплеїв. Всі ці користувальницькі банери друкуються з графікою, наданих замовником. Існує посилання на шаблон для кожного блоку, просто завантажити шаблон і почати створювати свої нові рекламні прапори! Один з більш портативних рекламних прапорів у цій серії є заповнюваних базовий блок. Ці банери перо є міцний пластиковий базу, яка має заливний отвір так, щоб вода або пісок можуть бути додані для додаткової ваги і стабільності. Всі ці прапори для реклами, безумовно, приверне увагу цікавих пішоходів та інших учасників руху, що проходять мимо. Купуйте кілька одиниць, щоб створити ще більший рекламний інструмент.
Є також стелю висів рекламні прапори ознаками серед цього величезного асортименту продукції вгору. Ці користувальницькі рекламні знаки є великі банери, які будуть сфальсифіковані зі стелі. Як правило, ці рекламні прапори бачили у великих конференц-центрів, або у виставках. Є три форми, включені в ці стельові банерів; квадратні, круглі і трикутник. Є також різні розміри, доступні серед різних рекламних прапорів. Виберіть кращий апарат для необхідність в сторони. Ці рекламні прапори дозволяють користувачеві, щоб виділитися серед конкурентів у великій кімнаті. Асамблея є простою, і може бути завершена в одній особі. Зазвичай конференц-центри і великі події контрактні робітники з відповідним обладнанням призупинити елементів з накладних витрат. Ці користувальницькі прапори також включати в себе чохол, щоб транспортувати їх нескладно.
Останній продукт лінії приєднатися до цієї коли-небудь розширення продуктів вуличні банери полюсні. Ці користувальницькі дисплеї використовуються скрізь! Ці ознаки ліхтарний стовп зазвичай бачили на місцевих полюсів вулиці міста, і в автомобільних дилерів. Місцеві муніципалітети, як правило, використовують цей тип реклами прапором в якості сезонного декору, або оголосити локальна подія, наприклад, 4 параду липня або літній фестиваль. Автосалони використовувати ці користувальницькі прапори направити покровителів в правильному місці на багато протягом певного виробника або моделі автомобіля. Крім того, коледжі та університети починають використовувати прапори, щоб додати деякі прикраси, щоб створити більш привабливий середовища. Ці вулиці світло банери пропонуються в декількох різних розмірів, а також одно- і двостулкові. Необхідно полюса і кронштейни також включені з кожною покупкою, так що вони готові для монтажу відразу отримав.
Якщо є необхідність зробити величезний вплив з зовнішніх банерів, ці «гігантські полюсні" ансамблі, безумовно, отримати роботу. Ці величезні дисплеї бувають двох різних розмірів; 13 футів і 17 футів висотою. Ці рекламні стенди прапор зазвичай використовуються на відкритих заходів, таких, як концерт, тематичний парк, або сезонного фестивалю. Налаштування досить проста. Існує мало складання необхідно з цими користувальницьких прапорів, і може бути виконана однією людиною. Ці рекламні прапори зламати в зручному кейсі, який можна транспортувати в будь-якому багажнику автомобіля. Є також кілька варіантів друку , пропоновані. Виберіть з односторонньою зворотного читання спинках, двостороння правої задньої читання, а також замовлення цифрового друку. Крім того, є банери з одного кольору, два кольори, три кольори або повні варіанти кольору импринтинга доступно. Таким чином, незалежно від того, що необхідністю не обов'язково буде варіант на замовлення прапор тут для всіх. Натисніть на відповідне зображення вище, щоб дізнатися більше про різні типи пропонованих продуктів тут.
Які деякі з переваг у використанні цих користувальницьких прапори?Багато з цих банерів пір'я використовуються на відкритому повітрі, щоб створити спокусливий пристосування до перехожих.Деякі з цих прапорів користувальницьких можуть бути угвинчується в землю або пісок, що дозволяє додаткових варіантів розміщення.Рекламні банери можуть бути використані для реклами нового продукту або майбутню подію.Який вид прапора я повинен купити?Більшість з цих банерів підходять для внутрішнього або зовнішнього використання, додаючи до їх універсальності.Прапори повідомлення ідеально підходить для ресторану або місцевого магазину, який не має бюджету на дорогі неонової вивіски.Вулиця полюс банери користуються популярністю у автомобільних дилерів впізнаваності бренду, і місцевих міст для сезонних декорацій.Стельовий повісив банери підходить для великих майданчиках, таких як виставки та інші рекламні заходи.Існує величезний вибір інших дисплеїв подій доступні, які добре узгоджуються з банерів повідомлень, показаних тут. Деякі з багатьох інших продуктів включають в себе, скатертини, спливаючі дисплеї, дисплеї портативних стенд, намети, парасольки, і багато іншого!
У бізнесі для більш ніж 39 років (з 1974 року), наша сфера лінія продуктів включає тисячі готових до вантажити деталі. Більшість замовлень доставляються протягом 24 годин з моменту замовлення. Замовлення, що надійшли до 1 вечора EST корабля в той же день, коли в наявності. Всі інші замовлення, отримані після часу відсічення вантажимо на наступний робочий день. Замовлення можуть бути розміщені через цей захищений веб-сайт, або, якщо переважніше; колл-центр співробітник може допомогти з розміщенням замовлення. Displays2go оновлюється щодня з новими продуктами та функціями, так що не забудьте перевірити назад часто, щоб бачити, що нового. Ми є найбільшим виробником і надійним Америки роздрібних дисплеїв мерчандайзингу.

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 Обновлен 27 окт 2016. Создан 15 авг 2015