Хустки, банданы, косынки

Що може бути простіше, ніж хустки, бандани, косинки?Що може бути простіше, ніж хустки, бандани, косинки? На перший погляд це просто квадрати і трикутники з тканини. Але подивившись на законодавців моди, ми бачимо, як цей компонент одягу перетворює образ, ставати акцентом і вирішальним моментом закінченого образу в корпоративному стилі.
   Ми виробляємо хустки з найсучасніших синтетичних тканин, які, завдяки старанням технологів і вчених вже неможливо відрізнити від натуральних атласів, шовків, Батіста. Застосовувана нами технологія друку сублімації по тканинах, дає приголомшливі результати по насиченості кольору, опрацювання та точності передачі деталей.   
   Хустки, косинки, шалі ми виготовляємо з поліефірного шовку, мокрого шовку, шифону, шармуса, батисту.   Обробка краю по «сипучим» тканинам здійснюється за допомогою гарячого різу і обробляється крайовим оверлоком для тонких тканин (краевкой, мікрооверлоком) або обробляється трудомістким московським швом, який так само називають «американка». В результаті нашої роботи виходять відмінні хустки які приємно дарувати і носити.
 У цьому розділі ми так само представляємо бандани і косинки, що практично одне і теж виріб. Назва цього головного убору часто залежить від того хто його зав'язує і куди зав'язує і як зав'язує.   Хлопцям, напевно, більшою мірою подобається бандани або навіть хайратник, а от дівчатам - косинки. Для нас же це просто виріб трикутної форми з тканини, запечатаний методом сублімації по тканині і оброблене швом по краю))Создан 07 июл 2015