Флаги купить в Харькове

Печать флагов, изготовление флажков в ХарьковеИзготовление флагов - один з основних напрямків професійної діяльності нашої компанії. Вироби виготовляються на сучасному обладнанні з застосуванням новітніх технологій. У нас можна купити прапор України та інших держав не тільки в роздріб, а й різними оптовими партіями. Ми співпрацюємо, як з юридичними, так і з фізичними особами. Прапори країн купити пропонуємо за доступними цінами. Вся продукція відрізняється високою якістю виготовлення. Ми можемо виготовити прапор на замовлення будь-яких держав. Можете не сумніватися, що всі необхідні стандарти будуть дотримані.

Друк на тканині дозволяє здійснювати виготовлення прапорів для автомобільних салонів, друк прапорів для вулиць і приміщень, а так само створювати фірмовий одяг та аксесуари, такі як: краватки з логотипом автосалону; шийні хустки й шалики для персоналу, фірмову і корпоративний одяг, подарунки для промо акцій і виїзних заходів, прикраса виставкових залів і салонів.Продаж прапорів і аксесуарів для автосалонів Харькове.

 

ІЗГOТОВЛЕНІЕ ФЛAГОВ ХАРЬКОВ

 

Наша компанія має власний виробничий цех, спеціалізацією якого є фарбування тканин в будь-які кольори, а це передбачає повну свободу творчості для замовника. Одним з головних напрямків нашої компанії є виготовлення прапорів за найнижчими цінами. Ви можете преобрести флаги світу в Харькове, суб'єктів Харькове, довільного дизайну або будь-який інший символікою, виготовлений зі стандартних зразків, або ж замовити прапор за власноруч розробленим ескізом. Якщо ви створюєте власний дизайн, бажано попередньо проконсультуватися з нашим менеджером і зробити необхідні кольоропроби, щоб вийшов результат відповідав вашим очікуванням.

Ми виготовляємо флаги тільки за допомогою новітніх технологій, тому гарантуємо високу якість всієї нашої продукції. Для того щоб продукція прослужила довше, необхідно підбирати матеріали відповідно до умов її використання, наприклад вуличні прапори частіше піддаються агресивному впливу (прямі сонячні промені, атмосферні опади тощо) на відміну від кабінетних.

 

Печать флагов в Харькове

 

Струминні плотери нового покоління, встановлені в компанії Рос-Колір, дозволяють друкувати прапори з мінімальним дозволом 540х720dpi.Прі цьому ціни на прапори при цьому залишаються нижче середніх ринкових. Якість друку високе, проблема "полошения" практично виключена. Прапор, виготовлений на обладнанні нашої компанії, має високу стійкість до умов навколишнього середовища, яскравою барвистістю і солідним зовнішнім виглядом.

 

ЯК КУПИТИ ФЛAГІ?

 

Ви можете купити готові прапори Украины або ж замовити їх, якщо вони довільного дизайну. Процедура покупки не займає багато часу. Готова продукція представлена в каталозі, в якому дано повний опис, включаючи матеріал виготовлення і розміри полотнища. Додатковими характеристиками є спосіб кріплення полотнищ до флагштока (за допомогою люверсів або петель). Лідерами продажів є прапори країн, міст, військові, спортивні оскільки вони потрібні не тільки для прикраси кабінетів, але і при проведенні різних заходів. Ми продаємо продукцію оптом і в роздріб, а завдяки наявним виробничим потужностям наші фахівці легко справляються з будь-якими обсягами замовлень.

 

ЯК ЗАКАЗAТЬ ФЛAГ?

 

Замовити прапори по реально низькими цінами з довільним логотипом в нашій компанії дуже просто. Відсилаєте заявку на поштову адресу і можете бути впевнені, що Вам обов'язково дадуть відповідь (Якщо пошти дуже багато, то можливо отримати відповідь та пізно ввечері. Але відповідь 100% буде). Також зробити замовлення можливо за телефоном, зв'язавшись з нашими менеджерами (це прискорює процес, якщо вам дійсно потрібно дуже швидко отримати відповідь). Для реалізації замовлення вам необхідно мати макет. У тому випадку, якщо макета немає. то наш дизайнер розробить його для вас.

 

ЩО ТАКЕ: "ФЛAГІ НА ЗAКАЗ"?

 

Будь прапор, який ви припускаєте замовити має свою індивідуальність: нестандартний розмір, вид тканини, довільне зображення. Термін "прапори на замовлення", передбачає виготовлення прапора за індивідуальним макету, що надається замовником, або розроблюваний за ескізом. Складність макета і кількість квітів не має ніякої ролі, бо виготовляються прапори допомогою цифрового друку. Вид тканини ви можете вибрати залежно від ваших потреб: якщо прапор висітиме на вулиці, то флажная сітка; якщо використовуватися на виставці, то інтер'єрна тканину сатен або атлас; якщо на мітинг чи спортивний захід, то поліефірний шовк. Розмір також може бути будь-який, за умови, що якщо ширина прапора більше ніж 1,5 м, то він робиться зшивним. У довжину ж прапор може мати до 100м без швів.

 

Продажа в Харькове

 

оптом і в роздрібОптовий продаж прапорів здійснюється по реально низькими цінами. Малий опт починається від 100 кв.м, великий опт починається від 1000 кв.м. Для розрахунку ціни на опт необхідно зв'язатися з менеджером і отримати індивідуальну ціну. Ціна буде залежати від декількох факторів: розміри, тканина, складність обробки, кількість запечатаній площі. Роздробом вважається замовлення до 100 кв.м. Але й здесть існує зростання знижки на кількість замовлених прапорів. Тобто чим більше прапорів ви купили, тим нижче вартість за одиницю товару. Розрахунок здійснюється за безготівковим розрахунком для юридичних осіб та оплатою квитанції для фізичних осіб через будь-який банк. Увага: продажу не підлягають прапори екстремістської спрямованості або із закликами порушують законодавство УкраїниСоздан 21 июн 2015