Прапори Флажная Сітка, флаги из флажной сетки

Купить флаги для улицы, прапори для флагштокуПрапорній СЕТКА - 100%, біла, поліефірна тканина трикотажного переплетення, щільністю 99,118, або 138 г / кв.м. Найбільш широко застосовується для виготовлення прапорів і будь-який інший зовнішньої реклами. Призначена саме для зовнішнього застосування, витримує сильні вітрові навантаження, що обумовлено низькою парусністю матеріалів. ФС-01-99 - забезпечує хороший пробивши при друку, друк практично наскрізь, підходить для виготовлення невеликих прапорів. ФС-02-118 - середнє між сіткою 01 і 03 Вона більш щільна, ніж сітка 01, але так само не втрачає властивості "на пробивши". ФС-03-138 - сама щільна, з неї роблять міцні двосторонні прапори, розраховані на довгий термін служби.

 

Трикотаж для друку (спортивний трикотаж) - в'язана тканина для виробництва спортивного одягу. Матеріал складається з петель, які в подовжньому і поперечному переплетенні утворюють м'яке еластичне полотно.
Трикотаж в'яжуть на спеціальних в'язальних машинах. Властивості цієї тканини в чому залежать від щільності в'язання, способу переплетення нитки і характеристик пряжі. Тканини для виробництва одягу для активних видів спорту та відпочинку виробляють переважно з еластичних поліефірних або сумішевих ниток (з додаванням еластану, лайкри).
Спортивний трикотаж - міцна і дуже еластична тканина, приємна на дотик. Матеріал гладкий і м'який, не викликає роздратування шкіри, практично не мнеться і тому не вимагає особливого догляду. Важлива властивість трикотажу для спорту - здатність «дихати», пропускати кисень. Одяг з такої тканини швидко вбирає вологу і відводить її від тіла, тому шкіра залишається сухою навіть під час великих фізичних навантажень. У холодну пору року одяг з щільного спортивного трикотажу чудово утримує тепло.
В асортименті компанії «Флагма» великий вибір трикотажних полотен різної щільності і ширини. Величезний вибір кольорів і відтінків допоможе вам створювати завжди актуальні й оригінальні вироби.
Ми поставляємо трикотажне полотно оптом і в роздріб за вашим замовленням. На складі в Москві завжди в наявності спортивний трикотаж оптом для виробництва професійної ігрової форми, одягу і виробів для аматорського спорту і активного способу життя.Создан 16 июн 2015