Вивіски на брезенті, настінні плакати

Широкоформатний друк банерів, Рекламні плакатиБанерні тканини являють собою матеріал, що складається з високоміцної поліефірної сітки та двостороннього пластичного вінілового покриття. Банерна тканина не схильна до корозії і стійка до руйнівного впливу сонячних променів. Діапазон робочих температур від -30 до 70 градусів. Банерну тканину можна умовно поділити на три види: з підсвічуванням - транслюцентного банерна тканина для внутрішнього підсвічування. Светопропускающий матеріал, що використовується при виготовленні світлових коробів і панель-кронштейнів. З передньої - банерна тканина для зовнішньої підсвічування. В рівній мірі підходить для зовнішнього та внутрішнього застосування. Банерну тканину з передньою застосовують при виготовленні щитової, великогабаритної настінної реклами, плакатів, транспарантів, брандмауерів, мобільних стендів. Затемнення - светоблокірующая банерна тканина. Світлонепроникна банерна тканина розроблена для двосторонньої широкоформатного друку.

 

Рекламні плакати призначені для підвищення впізнаваності і збільшення обсягів продажів. Наша друкарня виробляє швидку і високоякісну друк плакатів в Сімферополі на форматах паперу А3, А4 і А2, А1 і А0.
Найголовнішими вимогами є дальність дистанції для перегляду плаката, а також наскільки чітко його видно з певної відстані, і, природно, наскільки він вийшов привабливим. На плакатах можуть бути зображені як люди, так і деякі події. При створенні макета, необхідно приділити увагу компонуванні кольорів, шрифтів і графічним доповненням. У наших дизайнерів уже є досвід по створенню привабливих плакатів, тому за цей момент можна не турбуватися.Також, наша компанія пропонує послуги з ламінування і лакування виготовлених плакатів. Природно, такі плакати прослужать довше.
друк банерівДрук банерів - один з видів широкоформатного друку. Слово "банер" прийшло до нас з англійської мови, де воно служить для позначення транспарантів і прапорів. Сьогодні банера одні з найефективніших рекламних методів зовнішньої реклами.

 

Банера необхідні як для реклами на магістральних щитах, так і при оформленні фасаду будівлі. По всьому світу банера використовують для проведення довгострокових рекламних кампаній, оскільки термін придатності банера становить 1-3 роки. Погодьтеся, що, крім ефективності, виготовлення банерів ще й економічно вигідне вкладення. Адже Ви витрачаєте гроші один раз на придбання банера, а потім всю рекламну кампанію забезпечуєте хороший "піар" Вашого товару або послуги. Банера стійкі до руйнівної дії навколишнього середовища і не схильні до корозії, що забезпечує довговічність і міцність рекламного повідомлення. Очевидними перевагами використання банера є довговічність, надійність, швидке виготовлення банерів, простота монтажу і установки банерів, величезний охоплення цільової аудиторії, чітке і яскраве зображення в широкоформатному варіанті.Создан 05 июн 2015