Нагородні стрічки з логотипом

Стрічки для випускників на заказДелаем на замовлення: нагородні стрічки випускника, стрічки переможців для конкурсів краси, спортивних змагань, церемоній одруження, випускних балів, олімпіад та професійних змагань.   У нас Ви можете замовити стрічки з індивідуальним дизайном, і не тільки для випускників, а й для класних керівників, завучів та директорів навчальних закладів.
Зробимо унікальні стрічки "міс чарівність" або будь-якої потрібної вам номінації для конкурсу краси.
     Матеріал і розміри стрічок Нагородні стрічки через плече робляться з одношарової атласної тканини, краї якої обрізаються гарячими ножицями і завжди залишаються ідеально рівними. Для особливих випадків робимо двошарові стрічки з бахромою на кінцях.
Стандартний розмір стрічки через плече:
для дорослих 10х200 смдля підлітків 10х150см для дітей 7х150смДизайн і макетМи робимо стрічки тільки з індивідуальним дизайном. Колір атласу може бути будь без обмежень. Зображення може бути нанесено двома способами:
1. Друк сублімації, яка дозволяє створити будь-яку колірну гамму будь яскравості, при цьому тканина залишається такою ж м'якою і блискучою. Ми використовуємо тільки екологічно чисті барвники.
2. Нанесення написів золотою або срібною фольгою. Ця технологія передбачає певні обмеження на розміри букв, тонкі лінії і складні візерунки.
 При підготовці макета необхідно дотримуватися ряду важливих умов. Ознайомтеся з вимогами до макетуЯкщо знадобиться, то наші дизайнери виконають цю роботу за вашими ескізами.
Поле для прізвищ, текстів і логотипів має вписуватися в наступні рамки:
Виготовлення нагородних стрічок
Як купити стрічки для нагородженняЩоб купити нагородні стрічки: для випускників, переможців, міс та ін., Ознайомтеся ласка з порядком оформлення замовлення. Як замовити
Термін виготовлення займає звичайно 5-7 робочих днів після передоплати та затвердження макета.Создан 18 мая 2015