Виготовлення прапорів з логотипом

Виготовлення прапорів: матеріали та технологіяДля знаменної продукції ми використовуємо атласну тканину найвищої якості. Полотно зшивається з двох однакових половин і таким чином зображення виходить двостороннім. Усередині ставиться додаткова прошарок з щільної тканини, щоб полотнище звисало з древка красивими, великими і рівними складками.
Прапор з бахромою і кістяміДля додання виробу особливої престижності і значущості, полотнище обстрачівается по краях золотою бахромою і додається дві золотих кисті на кручених шнурах.
Для кріплення до древка по лівому краю полотнища робиться кишеню, в який воно протягується і закріплюється спеціальним знаменним цвяшком. Якщо флагшток подвійний або потрійний, то кишені робляться на одному з правого, на іншому з лівого боку.

 

На нашому підприємстві зображення наноситься на тканину сублімаційним способом незмивною і екологічно чистими барвниками. Ця технологія друку дає насичені, соковиті кольори і найвищу чіткість порівняно з усіма іншими способами нанесення. Все це дозволяє виготовити прапор вищої якості.
Розміри знаменСтандартний розмір 100х150 см (розрахований на древко завдовжки 220 см.). Допустимі відхилення в ту чи іншу сторону, при цьому необхідно враховувати довжину древка. Для довжини 250 см.

 

Можна зробити прапор 120х180 см.
ДизайнЗамовляючи фірмове прапор, необхідно надати макет або надіслати нам логотип (бажано у векторному форматі). Якщо Ви знаєте номери своїх фірмових кольорів по палітрі Pantone, то будь ласка їх вкажіть - це дозволить забезпечити точне "попадання в колір" при друку. При необхідності зробимо цветопробу.

 

Якщо ви готуєте макет самостійно, будь ласка ознайомтеся з вимогами до макету
Роботу з підготовки макета також може виконати наш дизайнер.
Терміни виготовленняВиробництво прапорів виконується на замовлення. Термін виконання займає в середньому 4-6 днів після оплати. Ознайомтеся будь ласка з правилами оформлення замовлення.Создан 18 мая 2015