Де можна купити прапори?

Купити прапор в інтернет-магазиніПрапори купити У деяких країнах існує традиція щоранку піднімати над своїм будинком державний прапор країни. Тут простежується повага до своєї країни, патріотизм. Ця чудова традиція поширюється по всьому світу. Так і в Україні все частіше можна побачити прапори на будинках, на катерах, яхтах. У нашому інтернет-магазині представлений великий асортимент - це і державні прапори країн і прапори різних родів військ. Ви легко зможете вибрати і купити прапор необхідний для вас. При замовленні прапора слід попередньо визначиться з місцем його застосування. Від цього залежить матеріал прапора. 

 

Для вуличних прапорів підходить тільки матеріал флажная сітка. Він не буде вицвітати на сонці, линяти від дощу, він більш стійкий до вітрових навантажень. Вуличним застосуванням вважається якщо ви вивісите його на постійній основі на вулиці або кораблі. У випадку якщо ви хочете просто в день Конституції України вийти на вулицю або прокотиться на машині вивісивши прапор з машини цілком підійде більш дешевий прапор з прапорного шовку. Такий прапор виглядає більш яскраво, але рекомендується до застосування в приміщеннях або при короткостроковому вуличному застосуванні. Атласні прапори виглядають ще більш ефектно, але зворотна сторона атласного прапора біла і він годиться тільки для того щоб повісити на стіну. Вивішений вами прапор завжди буде привертати увагу і викликати інтерес до вашої персони. Купити прапор в нашому інтернет-магазині легко і просто.

 

Купити прапори в інтернет-магазині. Прапори - це невід'ємний атрибут будь церемонії, а також різних політичних, спортивних та інших заходів. З глибини століть, під час військових зіткнень, прапор вважалося головним символом протиборчої сторони і знаходилося при воєначальника. У вирішальні моменти битви охорону лідера впадало в саму гущу битви, і по прапору можна було визначити місцезнаходження ведучого загону. Згодом така практика поширилася на всі частини військ, і штаб армії віддавав накази, орієнтуючись по розташуванню знамен на полі бою. При захопленні фортець і бастіонів, переможці першим ділом піднімали свій прапор. В даний час прапор став обов'язковим атрибутом, за кольором і малюнком якого легко ототожнюються партії, громадські об'єднання, компанії та представництва. Перш ніж купити прапор слід врахувати, що їх виготовляють з різних матеріалів в залежності від області застосування. Крім самого полотнища досить часто купують для прапора древко, завдяки якому значно розширюється радіус видимості вашого прапора. Найбільша різноманітність цих атрибутів можна виявити в спеціальних магазинах прапорів. Такі магазини відрізняє насамперед розуміння співробітниками того факту, що прапорів багато не буває.

 

Размер,см / Количество 1шт5шт10шт20шт50шт100шт200шт500шт1000шт
Флажки 20*10 * 27 17 15 12 10 7,5 6,0 5,5
Флажки 24*13 * 29 24 22 14 12 8,5 7,5 5,9
Флаги 90*135

290

260 240 220 190 140 Договорная Договорная Договорная
Флаги 100*150 310 280 260 230 210 155 Договорная Договорная Договорная

 Обновлен 27 окт 2016. Создан 12 мая 2015